11 січня 2017 року. Нагорода від АТО. Урочисте закриття виставки “Сад Любові та Радості” в бібліотеці для дітей ім. Наталії Забіли

Закриття художньо-декоративної виставки

“Сад Любові та Радості”

11 січня 2017 року в Мистецькій вітальні бібліотеки ім. Наталії Забіли для дітей ЦБС Голосіївського району міста Києва відбулося урочисте закриття художньо-декоративної виставки “Сад Любові та Радості-2016”, яка пов’язана з дитячою повістю-казкою Н.Веселицької “Пригоди Малюка Ластиката його друзів із країни Небувалих Звірів”.

Наталія Веселицька подарувала бібліотеці та іншим гостям книги про Ластика з автографами, розповіла про інші свої книги, прочитала власні вірші.

Зліва направо: Інна Сергіївна Задонцева, завідувачка бібліотекою, художник Жорж Іванович Шанаєв, піар-менеджер ЦБС Голосіївського району Зоя Антонівна Логвіненко.

 

Подарунок для Зої Логвіненко від автора.

Наталія Веселицька показує гостям книгу про батька, Руденко Віктора Павловича, який будував місто Краматорськ і читає вірш про рідний Донбас.

Наталія Веселицька демонструє книги проекту “Симфонія здоров’я” Людимили Лобас – “Благодарю за мир” – і читає вірш “День птиц счастья”.

Старший бібліотекар Лариса Анатоліївна отримала книги для бібліотеки у подарунок.

Жорж Шанаєв отримав книгу про Афганістан. Автор Сергій Подиман.

Фото на пам’ять. Жорж Шанаєв і Наталія Веселицька.

Подарунок Інні Задонцевої від автора.

Завідувачка бібліотеки для дітей №15 Алла Іванівна Дубенюк з Корчуватого розповіла про галерею мистецтв і виставку робіт Наталії Веселицької і Ірини Дживаго.

А Ірина Дживаго  гарно проспівала чудову пісню “Коляда”.
На Корчеватому, у бібліотеці №15 для дітей все ще працює невеличка виставка за участю Наталії Веселицької і Ірини Дживаго.

Зліва направо: Інна Здонцева, Жорж Шанаєв, Наталія Веселицька, Алла Дубенюк, Ірина Дживаго.

Кожна з авторів виставки,  Наталія Веселицька та Ірина Дживаго, за плідну співпрацю отримали Подяки від проекту “Творчий центр ім. Олексія Дурмасенко” під керівництвом арт-директора Гліба Гржабовського (Дурмасенка). Подяки на закритті виставки “Сад Любові та Радості-2016” вручив відомий графік Жорж Шанаєв.

Від Логвиненко Зої Антонівни  отримав Подяку ЦБС  і  Жорж Іванович  Шанаєв, який представив пристутнім декілька своїх нових графічних робіт.

Інна Сергіївна Задонцева розповідає про рік півня у виконанні Жоржа Шанаєва.

Жорж Шанаєв знайомить присутніх зі своїми графічними роботами.

Гості заходу.

Проект “Симфонія здоров’я” і Ластик с вами не прощаються. До нових зустрічей!)))

Запрошую на сторінку: Світла Доля України

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">