15-03-217: Урочисте відкриття “Саду Любові та Радості” в інституті декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука

http://cultua.media/sad-ljubov-ta-radost

Натисніть на кнопку.

Афіша виставки “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” в фойє інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука і на аудиторії кафедри монументально-декоративного мистецтва.

15 березня 2017 року у КДІДПМД ім. Михайла Бойчука відбулося відкриття виставки дитячих робіт в рамках проекту «Сад Любові та Радості».

Зліва направо: Оксана Полтавець-Гуйда, Гліб Гржабовський, Наталія Веселицька, Ірина Дживаго.

На початку заходу організаторів і учасників виставки привітала в.о. ректора Оксана Полтавець-Гуйда.

Пані Оксані, як художнику, сподобалася виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» та її рівень. Вона наголосила на тому, що випускники Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука на достойному рівні несуть звання випускників цього вузу, у тому числі, автор представленого проекту Наталія Веселицька.

На захід завітав батько випускника інституту Гліб Гржабовський (творчий псевдонім). Його син, Олексій Дурмасенко, за спеціальністю – ландшафтний дизайнер, загинув, як герой у 2014 році, захищаючи Донецький аеропорт. Пані Оксана подякувала Глібу за достойне виховання сина і вручила йому подяку від імені інституту. Присутні вшанували пам’ять Олексія хвилиною мовчання.

Нагороди Олексія Дурмасенка.

В.о. ректора висловила подяку за виставку і проведення заходу. Наталія Веселицька, директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» і Гліб Гржабовський, керівник напрямку АТО галереї-студії «Ми духом незламні», подякували партнерам за теплий прийом і увагу. Вони наголосили на бажанні подальшої співпраці.

Виступ Гліба Гржабовського.

Захід відвідав син художниці-бойчуківки Марії Котляревськой Михайло Кульбак. Він розповів історичну канву своєї родини і про місце мистецтва в її житті.

Син художниці-бойчуківки Марії Котляревськой Михайло Кульбак розповдає про історичну канву своєї родини і про місце мистецтва в її житті.

Юрій Дрюченко подарував пану Михайлу газету “Культура і життя” №8 “Міст Єднання” зі своїм автографом і подякував за змістовний виступ.

Юрій Дрюченко з дітьми – парламентерами від Шевченківського району міста Києва (ЗСШ №138 і 27) – Марусею Нестор, Олександрою Лубніною.

Зліва направо: Дар’я Надобко і Анастасія Руденко – представники від гуртка образотворчого мистецтва “Краплинки” БДЮТ “Дивоцвіт” Дарницького району м. Києва на базі ЗСШ №255 Дарницького району м. Києва.

Діти, представники від учасників виставки, подякували пані Оксані та співробітникам інституту за допомогу у створенні простору «Саду» і подарували газету «Культура і Життя» № 8, яка присвячена проекту, зі своїми автографами. Гостям вручили новий номер інститутської газети «Митець», в якій проанонсована виставка і захід.

Серед виступаючих була і координатор проекту Ірина Дживаго. Вона звернула увагу присутніх на те, що саме створення естетичного простору змінює світ на краще.

Автор-виконавиця Ольга Коробань-Дживаго співала власні пісні і читала свої вірші в «Саду Любові та Радості», що викликало найкращі почуття у присутніх.

Виступили партнери проекту. Представниця ЦРБ Деснянського району міста Києва розповіла про роботу  Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району міста Києва. Наш проект сприяв установленню мостів Єднання між представниками різних організацій відбувся на цій творчий зустрічі.

Учасники майстер-класу “Перші квітки на дерево Життя Печерського району”.

Діти і дорослі взяли участь у майстер-класі «Квітка Щастя» і виготовили перші квітки в подарунок для дерева життя Печерського району.

Наш інформаційний партнер Національне газетно-журнальне видавництво представило свою продукцію.

Організатори заходу подякували партнерам за надану можливість для розміщення саду Любові та Радості Білому виставковому залі.

На пам’ять про змістовний захід були створені фото.

Дерево Ангелів та логотип проекту “Симфонія здоров’я”.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">