31-03-2017: Майстер-клас «Святкова листівка “Метелик» на виставці «Сад Любові та Радості» в Галерея мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва до Дня народження Ластика та його друзів.

Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія»
Спеціалізований підрозділ з виставково-прикладної діяльності
Київського обласного центру гуманної педагогіки
(Голова Володимир Павлов)

31 березня о 12.00

Галерея мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного
Деснянського району м. Києва
за адресою: вул. Драйзера, 6.

В програмі заходу:

  1. Гості заходу знайомляться з садом Любові та Радості Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”.
  2. Майстер-клас батик «Святкова листівка «Метелик» до Дня Ангела Ластика та його друзів. Проводить Надія Сердюк, бабуся Ластика, член журі художнього Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій», член студії-галереї “Ми духом незламні”.Метеликів малюють діти і дорослі Деснянського району м. Києва, вихованці партнерських організацій, гості заходу.
  3. Приклади святкових листівок.

 

Share This:

1 коментар до “31-03-2017: Майстер-клас «Святкова листівка “Метелик» на виставці «Сад Любові та Радості» в Галерея мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва до Дня народження Ластика та його друзів.

  1. Сповіщення: Звіт — 31-03-2017: Тиждень дитячої книги триває: «Сад Любові та Радості» в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Киє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.