38 ліцей ім. Молчанова в Національній науковій медичній бібліотеці України

19 травня 2023 року на виставку “Країна Здійснення Мрій” в Національну наукову медичну бібліотеку України завітали учні 3-А класу київського ліцею Шевченківського району ім. Валерія Молчанова. Серед картин учнів ЗЗСО №138 на виставці представлені також і картини учнів 38 ліцею.
Дітей в стінах Терещенківського будинку-садиби чекала ціла культурна програма.
Спочатку відбулась цікава екскурсія будинком і знайомство з родиною українських фундаторів і меценатів Терещенків, яку провела Світлана Кирій, співробітниця ННМБУ. Далі вони ближче познайомились з проєктом “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, який представили їм керівник проєкту Наталія Веселицька, керівник-методист мистецької студії “Краплинки” ЗЗСО №138, та Ірина Джуваго, координатор проєкту, вчитель мистецтва ліцею #38, подивились свої призові ролики “Черепахи” і “Перлина-Україна” з проєкту “Флеш-моб “Міст ЄДНАННЯ” (лютий-серпень 2022 року), які стали переможцями трьох всеукраїнських конкурсів: “Мрії Збуваються!” (1 місце), “Перлина України” (3 місце) і “Чорнобривці” (1 місце). Пам’ятне фото з перлиною зафіксувало перемогу.
Гість зустрічі Давід Сурешвар, син Індії та України, показав дітям, як за допомогою рук можна зобразити бджілку, дельфіна, собаку, змію, воду.
А далі був майстер-клас “Пес Патрон”, на якому діти із задоволенням зліпили собі друга-розмінувальника, поспівали пісні про пса Патрона, потанцювали разом з ним і сфотографувались на пам’ять про таку цікаву зустріч.
Подорож до Національної медичної бібліотеки змінила кардинально уяву дітей про те, якими можуть бути бібліотеки, тому що ця бібліотека одночасно бібліотека, історична садиба-музей і виставковий центр.
Діти відмітили, що тепер їх увагу привернули важливі професії – медичний працівник, бібліотекар та історик.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">