Дерево-медальон

Створення медальонів “Особисте Дерево Життя” як особистого оберега.

Приклади дерев Життя дітьми школи №138 – студія “Краплинки” – і гуртка “Краплинки” БДЮТ “Дивоцвіт”. Керівник Наталія Веселицька.

Прес-реліз майстер-класу
“Дерево-медальон”

Створення особистого оберега “Дерево Життя” – складова частина концепції проекту, тому що у кожної людини, як і у землі, є своє дерево. В першу чергу, треба відчути, яке саме дерево є твоїм: дуб, тополь, яблуня, вишня чи інше.

Активація сил природи через людину, пробудження цих сил в самій людині, зв’язок з землею, на якої вона народилася, живе і працює чи навчається – головний момент цього майстер-класу.

Дерево Життя киянина та гостя столиці – яке воно? Ви побачите, коли створите його. Бажаємо наснаги і трішки бажання!

Дерево Життя людини-вишгородця, в першу чергу, це Дерево “Ольжиної гори”, а потім вже його різновиди: дуб, тополь, яблуня, вишня чи інше.

Сьогодні, кожен може пробудити своє підсвідоме, проявити своє творче “Я”, створити своє власне неповторне дерево Життя, яке активізує душу учасника майстер-класу на добрі справи і оптимістичне майбутнє.

Медальон закріплюється на мотузку, довжина якою повинна бути на рівні душі, щоб виконана власноруч робота була справжнім оберігом.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">