Зустріч 13: “Дерево Життя України”

Дивитись прем’єру великоденного ролика з дитячими роботами і малювати Дерево ЖИТТЯ України зібралось 55 учнів шкіл Шевченківського району міста Києва – №138, 38, 199 (учасниці вокального гуртка “Метелики-веселики БДТ Шевченківського району міста Києва). Діти висловили думку про головні Мрії українців: Перемога і Мир.
Дякуємо усім учасникам за увагу, старанну роботу і гарні малюнки. Чекаємо завершені малюнки для створення наступного ролика про Мрії!

Півник розклює проблеми,
Ті, що заважають жити.
Мрії запишіть щасливі –

Чай прийшов життю радіти!
Розвантажувальна гра “Прилетіла пташка”.
Полетіла пташка-мати
Малюкам жуків шукати.
А малята не літають –
Із гнездечка виглядають!

Вічне Дерево Життя України – це модель Всесвіту: наші Мрії, єдність з рідною землею, її природою. Зображують у вигляді Дуба, Верби або Калини. Низ малюнка – це все те, що живе під землею і під подою: змії, жаби, риби, водоплавні птахи і тварини, а також наші коріння, наші пращури. Середина – наше сегодення, родини – стовбур з гілками, все, що живе на землі – птахи, тварини. Частіше всього зображують півней, коней, оленів. Зверху – скрона – гілки та листя – наші небесні помічники та пташки, бджілки, метелики. В скроні – квітка – дитина родини. Росте дерево в Вірію.

Малюнки

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">