Друге сонце запалено!

Друге сонце народилося! Ми разом з  поетесой Тетяною Левицькою дуже раді, що це відбулося. 15 червня 2019 року в ДЮК “Олімпія” Голосіївського району ми були присутні на чудовій презентації, яка повідомила світу, що “Друге сонце” Є!

У витоків “Гармонії”. Зліва направо: Тетяна Левицька, Наталія Савіна, Наталія Веселицька. Разом в “Центрі духовного розвитку та творчої ініціативи “Гармонія” виступали в відеоальманахах з власними віршами (2008 -2011 рр).

Перше сонце було зображено на  книзі “Коридори реальності”, 2015. На обкладинці сонце поки  ще схематичне, бо воно тільки народжується. На обкладинці нової книги “Друге сонце” воно оживає і пульсує розгорнутим казковим Всесвітом, де головним є Кохання. Бажаємо автору народити “Треттє сонце”, де воно на зображенні вже буде реальним, даруючим радість, тепло, любов, гарний настрій кожному, хто торкнеться творчості Наталії Савіної.

Фото-звіт презентації представляю з великим задоволенням.

Творчій вечір розпочато. Наталія Савіна розповідає про створення книги “Друге сонце”.

Фото-звіт

Олег Федоров розповідає про те, як народжувалася книга.

Наталія Савіна запрошує автора-виконавця Олександра Різника проспівати пісні із нового видання. Шукати пісні з нотами треба в кінці книги, як додаток.

Композитор Елла Малахова заспівала гостям нову пісню “Наша казка” на вірш Наталії Савіної.

Серед запрошений поети Євгенія Зенюк, Євгеній Орел, Василь Дробот, Тетяна Левицька. Їх вірші звучали в другому відділенні після фірмових смоколиків автора.

Василь Дробот читає вірші в другому відділенні творчого вечора Наталії Савіної.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">