Фотомистецтво (детальніше)

5. Фотомистецтво – Фестиваль-конкурс має на меті підтримати творчих дітей, та юнаків, які полюбляють фотографувати і мріють узяти участь у фотовиставках, а також побачити кращі роботи надрукованими. Фестиваль-конкурс допоможе їм проявити себе у цьому виді мистецтва.

Оргкомітет запрошує узяти участь у Фестивалі-конкурсі фотостудії, конкурсантів індивідуально, які люблять фотографувати та мають бажання проявити себе. Роботи мають бути винятково авторські.

Теми конкурсу:

1. Мої улюблені тварини.

2. Мої улюблені іграшки.

3. Мої друзі та товариші

4. Краса природи.

5. Фото-колажі країни «Небувалих звірів».

6. Реалістичні пейзажі у фантастичних кольорах,

які зображують країну «Небувалих звірів» та її мешканців.

Фотороботи відбіркового туру (не більше 5) надсилаються у форматі .jpg, розмір фото зображення (прив’ю) роботи не більш 900 ps (довга сторона, розмір файлу до 1 мб.). До імені файлів долучається порядковий номер згідно вхідної форми, що подається за підписом автора, назва фотороботи (мова – українська) та прізвище автора (наприклад: 01_ ранок_ІВАНОВ).

Перегляд робіт здійснює Центральне журі і повідомляє авторів відносно результатів відбору. Критерії відбору – художній та технічний рівень.

Пересилка оригіналів фото зображень здійснюється через файлоприймач ex.ua або us.ua, а далі за електронною адресою подачі заявки, надсилається посилання на місцезнаходження файлів робіт.

Кращі роботи увійдуть у набір листівок, які будуть представлені на книжковому фестивалі української книги у м. Феодосії, серпень 2013 року.

Роботи, відібрані Центральним журі, необхідно представити для включення в експозицію очних турів Фестивалю-конкурсу у виставковому форматі (до 30×40 см) 300 dpi.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">