Художники – генетикам!

Спецвипуск часопису “Культура і Життя” №2-3-2018

Євген Гула

Юрій Дрюченко

Надія Сердюк

Ірина Джуваго

Відроджує земля своє коріння
Та множиться майбутнє покоління.
То голос пращурів з минулого лунає
І в Сьогоденні Майбуття плекає!

із вірша І. Джуваго
«Я чую голос рідної землі»

Ірина Леонідівна Джуваго – педагог, музикант, письменниця, художник, координатор проекту «Симфонія здоров’я». Народила
ся, живе і працює у місті Києві.
У 2012 році познайомилася з Наталією Веселицькою. Вона запропонувала участь у проекті «Симфонія здоров’я». В рамках проекту було відкрито спільний проект Ірини та Наталі «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій».
Творча співпраця відкрила талант Ірини до образотворчого мистецтва. Її цикл картин «Космічний десант» став початком другої частини пригод родини Ластиків та їх нових друзів з гори Доль під назвою «Подорож Ластунчика на гору Доль». Комплект книг: «Приключения Ластика и его друзей из страны «Небывалых
зверей» (проза, стихи, сценарий, мастер-классы), 2013 рік і «Концепция «Путешествие на гору Судеб» у 2013 році був представлений на Всеукраїнському фестивалі української книги.
Ірина Джуваго та Наталія Веселицька стали лауреатами в номінації «Дитяча та методична література». У січні 2014 року – нова перемога:
диплом Міжнародного конкурсу методичної літератури. Цей конкурс проводила «Міжнародна академія «Екології та безпеки життєдіяльності».

Спільно з Наталією Веселицькою в проекті «Симфонія здоров’я» зроблено ще декілька творчих продуктів (серія «Гармонія Всесвіту»). Один з них – відеоальманах «Золота Русь». Він має великий успіх серед глядачів – дорослих (творчої інтелігенції, викладачів мистецьких та педагогічних закладів) та старшокласників, тобто всіх, хто прагне до саморозвитку й пізнання світу засобами мистецтва.
Проект «Космічний десант чи подорож на гору Доль» є подорожжю до Мрій. Користується великим попитом серед школярів молодшого та середнього віку.
Спільно реалізується проведення Міжнародного мистецького Фестивалю «Моя країна «Небувалих звірів», вирощується Сад Любові та Радості.

Вирощується цей сад не тільки в книжках, але й у творчій мистецькій роботі з дітьми в ЗЗСО № 138 Шевченківського району міста Києва. Спільними зусиллями художника Юрія Дрюченка, Наталії Веселицької, Ірини Джуваго за підтримки адміністрації і творчого педагогічного колективу школи створено шкільну арт-галерею «Місто майстрів країни Здійснення Мрій саду Любові та Радості». Декілька років Всеукраїнський мистецький фестиваль «Україна – країна Здійснення Мрій» проводиться на базі галереї разом з партнерами.
Сад вийшов за межі книжки. Він квітне вже і на шкільних стінах.
Але це тільки початок…

“Бережі, світлий янголе Божій, хліборобів України!”
Ольга Коробань-Джуваго “Ода хліборобам”.

Наталія Веселицька

“Місячне місто і птаха-Мати”.
“Столп води з-під землі”.

Мистецька студія «Краплинки»
ЗЗСО № 138
Шевченківського району міста Києва

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">