Психологическое состояние нашего общества на сегодняшний момент достаточно непростое. Каждому из нас сегодня не хватает радости и света, потому что есть беспокойство о будущем нашей страны, а значит, и нашем будущем. Снятию такого напряжения средствами искусства служит реализация проекта «Сад Любви и Радости». Вырисовать, выигрывать, выписывать пространство, приглашать зрителей и слушателей на мероприятия, совместно радоваться – для нас теперь самая важная работа.
Думаем, что творить очень важно для здоровья: рисовать, петь, танцевать, играть на музыкальных инструментах, писать прозу и стихи. Многие думают, что это можно делать только профессионально, но на самом деле, для творчества самое главное – непосредственность, искренность, горячее желание.
Арт-терапия: мастерство исцеления
Целительная сила музыки
Наш Фестиваль-конкурс подтвердил это на все 100 процентов. Ведь многие из участников являются аматорами. Это движение – поток арт-терапии в нашем обществе от аматоров до профессионалов, от 0 до 150 лет, как в шутку мы это определили.
30 апреля 2014 года успешно завершён полуфинал Международного Фестиваля-конкурса «Сад Любви и Радости» в трёх номинациях: художественная, фотографическая и музыкальная.
В Золотом зале Украинского Фонда культуры собрались участники, их родители, гости.
Праздничная программа началась с рассказа о ходе полуфинала, в видеоряде просмотрели фотографии, сделанные в дни его открытия. Совершили краткое путешествие в страну «Небывалых зверей», вспомнили тех героев, которые в ней живут.
Зустріч з малюком дракончиком ЛАСТИКОМ та його друзями
в рамках проекту «Симфонія здоров’я»:
«Міжнародний мистецький Фестиваль-конкурс
«Моя країна «Небувалих звірів»
Видеоряд 01. Банер «Моя країна «Небувалих звірів».
(Музика: «Присвячується Колумбу». Вангеліс). Гості збираються у залі.
Видеоряд 02. Заставка «Проект «Симфонія здоров’я».
(фанфари)
1 Ведуча: Сьогодні учасники напівфіналу Фестивалю-конкурсу «Сад Любові та Радості», художники та музиканти, зібралися в цій Золотій залі на свято творчості. На наш мистецький захід ми запросили друзів з організації «Джерело». Вони дуже творчі люди і ми впевнені, що зможуть розділити нашу радість.
2 Ведуча: Ми вдячні Фонду української культури і особисто Борису Іллічу Олійнику за можливість провести наш мистецький захід в цій прекрасній залі.
А зараз декілька слів про наш проект.
1 Ведуча: Проект «Симфонія здоров’я» засновано у 2010 році.
Одна з серій має назву «Світ дитинства». Там є казки, вірші, оповідання, повісті для дітей з творчими завданнями для сімейного дозвілля.
В цей серії і народився малюк-дракончик Ластик та його друзі, головний герой нашого Фестивалю-конкурсу.
Видеоряд 03. Ролік «Моя країна Небувалих звірів». Музика: «Посвящение Колумбу». Вангелис.
2 Ведуча: Центр духовного розвитку і творчої ініціативи «Гармонія» вітає усіх присутніх та представляє програму «Зустріч з малюком дракончиком ЛАСТИКОМ та його друзями».
1 Ведуча: У грудні 2011 року на ВДНГ України відкрився постійно діючий в Інтернеті Міжнародний Фестиваль мистецтв «Моя країна «Небувалих звірів».
З 13 лютого 2014 року в місті Києві в бібліотеці ім. М. Стельмаха, (вул. Лятошинського, 26-г) працює Будиночок Ластика та його друзів, розквітає Сад Любові та Радості.
З 31 березня по 30 квітня 2014 року розквітає «Сад Любові та Радості» із картин, ляльок, скульптур та фоторобіт учасників напівфіналу «Сад Любові та Радості» Міжнародного Фестивалю-конкурсу «Моя країна «Небувалих звірів». Участь у виставці прийняли 17 організацій та 12 учасників. Це художники та фотографи різного віку.
2 Ведуча: 31 березня 2014 року в концертній програмі «Сад Любові та радості» виступило 25 музикантів – учасників напівфіналу. Сьогодні ви почуєте концерт Лауреатів музичного конкурсу, які вийшли у фінал.
Інформація про Фестиваль-конкурс розташована на сайті: slir.masterdesant.com.
Видеоряд 04. Фестивальна пісня «Сад Любові та Радості».
1 Ведуча: У нашого Фестивалю є Фестивальна пісня «Сад Любові та Радості». Слова написала Тамара Абраменкова, музика і перше виконання на відкритті напівфіналу Світлани Потери.
Видеоряд 05. Афіша. «Ластик. Концерти».
2 Ведуча: В рамках Фестивалю пройшло два концерти: конкурсантів, на якому виступили 25 музикантів різного віку, в основному діти та професіонали – студенти консерваторії і члени журі.
Видеоряд 06, 07 08. Фото з Фестивалю-конкурсу.
1 Ведуча: На цих фото можна побачити їх виступи.
Видеоряд 09,10, 11, 12. Фото з Фестивалю-конкурсу.
2 Ведуча: Музиканти-конкурсанти вже отримали свої дипломи. Студенти консерваторії, які виступали поза конкурсом, ще отримають свої нагороди.
Видеоряд 13. Афіша. «Ластик. Виставка».
1 Ведуча: Виставка конкурсних картин і фото триває вже місяць.
Видеоряд 14. Фото з Фестивалю-конкурсу.
2 Ведуча: З 31 березня 2014 року «Сад Любові та Радості» розквітає в Шоколадному будиночку, а з 15 травня переїде до Білої зали Українського Фонду культури.
Видеоряд 15, 16. Фото з Фестивалю-конкурсу.

Члени художнього журі Фестивалю-конкурсу: Надія Сердюк, Софія Книш, Олексій Партянников, Жорж Шанаєв.
2 Ведуча: Конкурсантів підтримали члени художнього журі. Роботи голови журі Жоржа Шанаєва, Надії Сердюк, Софії Книш, Олексія Портянникова також представлені на виставці. Наталія Смага розповіла про давнє ужиткове мистецтво шкрябонки-дряпанки.
Видеоряд 17, 18. Фото з Фестивалю-конкурсу.
2 Ведуча: Декілька учасників виставки презентували свою творчість чи творчість колективів і давали інтерв’ю. Наприклад, Олена Молдавська, Олена Сазонова, Віра Авдєєва, Катерина Дитковська, Андрій Волкович, Світлана Клименко, Надія Тертична.
Видеоряд 19. Ролік «Інтерв’ю. Надія Тертична».
Видеоряд 20. Афіша «Ластик пішов до людей».
1 Ведуча: Зараз запрошуємо усіх присутніх у країну «Небувалих звірів»! Зараз ви познайомитися з географією країни та її мешканцями.
Видеоряд 21. «Обкладинка. Ластик».
2 Ведуча: В країні «Небувалих звірів» живуть малюк дракончик на ім’я Ластик та його друзі: черепашка Ойлало, близнята-бобренята будівельники Шундик і Рундик, садівники Гусопотам та Сміхохотка, а також Мухослон.
Видеоряд 22. «Країна Небувалих звірів».
1 Ведуча: Ця країна знаходиться у кожного – у дитини й дорослого — на правій долоньці. Уважно придивіться до неї! (пауза) У самому центрі країни знаходиться гора Доль. Біля підніжжя росте і дає добрі плоди сад Любові та Радості. Країна Небувалих звірів розташована на острові, який омиває океан Мрій, а за ним знаходиться долина Сліз і Усмішок.
У кожного країна є –
Вдивись в свою долоньку!
Бажання влучно загадай –
Зрадіють син і донька.
Ти як Колумб до Мрії йди –
Навколо посміхнуться,
Коли всі рисочки руки
Горою Доль зійдуться!
2 Ведуча: Щоб потрапити до казки, треба знати КЛЮЧІ. В нашій казці ключі незвичайні – це вірші та пісні.
Видеоряд 23. «Текст-приспів».
Країна Небувалих, звірів Небувалих
Бажає тобі щастя і радості сповна.
Вона в нас на долоньці – в маленьких сина й доньки.
Хай Радості й Любові бринить в душі струна.
Видеоряд 24. Малюк дракончик Ластик.
1 Ведуча: Дракончик Ластик має унікальну здібність затирати погані думки та почуття. Завдяки Ластику погода в країні «Небувалих звірів» завжди гарна.
Познайомимось з іншими мешканцями казкової країни.
Видеоряд 25. Черепашка Ойлало.
2 Ведуча: У Ластика є дуже гарні друзі. Одна з них – Черепашка Ойлало, дуже розумна, багато читає і їздить на роликах.
Відеоряд 26. Близнюки-бобренята.
2 Ведуча: Мешкають в країні будівельники – брати-близнюки Шундик та Рундик. Завдяки їм усі мешканці країни після повню отримали нову оселю. А ще брати-бобренята знають як зберігати гарний настрій.
Відеоряд 27. Гусопотам.
1 Ведуча: А це – малий Гусопотам.
Він дуже любить працювати у садку Любові і Радості та співати.
Відеоряд 28. Сміхохотка.
2 Ведуча: Його подруга Сміхохотка обходить сад Любові та Радості і пильно слідкує за тим, щоб ні яке «чудовисько» його не з’їло.
Відеоряд 29. Мухослон.
1 Ведуча: Знайомтеся – це колишній Мухослон. Зараз він вже Пчёлослон.
Відеоряд 30. Країна «Небувалих звірів».
2 Ведуча: Про інших персонажів казки ви дізнаєтеся із книжки «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни «Небувалих звірів».
Відеоряд 31. Банер Фестивалю-конкурсу «Моя країна «Небувалих звірів». Музика: Фестивальна пісня.
2 Ведуча: А зараз найприємніші хвилини. Вручення дипломів напівфіналу Фестивалю-конкурсу «Сад Любові та Радості».
От Оргкомитета нашим партнёрам, членам художественного и музыкального жюри были вручены благодарности.
Конкурсантам фотографам и художникам члены художественного жюри вручили заслуженные дипломы. Подробнее прочитаете далее.
1 Ведуча: Для нагородження запрошуються:
- Партнери:
1. Міський центр сім’ї «Родинний дім».
2. ЦБС Голосіївського району м. Києва.
3. Київський міський палац ветеранів. - Члени художнього журі Наталія Смага, Олексій Портянніков, Софія Книш та Надія Сердюк.
Виступ члена журі Олексія Портяннікова (3 хв.).
Ведучі по списку читають. Члени журі вручають дипломи.
Часть дипломов художников и фотографов пока ещё остаётся в Оргкомитете. К сожалению, не все иногородние участники выставки смогли приехать на награждение в силу непростой обстановки в Украине. Им дипломы ещё будут вручены. Возможности вручения обсуждаются в индивидуальном порядке.
Среди приглашённых нами гостей также были художники, наши друзья и партнёры, из организации «Джерело». Светлана Одинец, её руководитель, в перерыве между награждением и концертом пригласила гостей в Белый зал, в котором они представляли свои картины, написанные маслом, сделанные из природного материала, вышивки.
">