Класична музика: зцілення і вдосконалення через таїнство звуку

Васильєва Еріка Борисівна – Лауреат міжнародних конкурсів, піаністка, викладач НМАУ ім. П.І.Чайковського (м. Київ), провідний концертмейстер Національної музичної Академії ім. П.І.Чайковського, котрий; почесний член Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія».
Голова музичного журі Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”.

Еріка Васільєва і Юлік Пушке.

 Класична музика:
зцілення і вдосконалення
через таїнство звуку

 Місія класичного мистецтва – нести духовне начало в життя і сприяти розвитку суспільства. Його завдання – створення суспільства гармонійних людей, очищення людства від агресії, гармонізація душі і тіла людини.

Людина – це іскра Божа. Кожен з нас – величезна і повноправна частина Простору. Енергія, навколишнє нас, йде в нього на величезні відстані, і наша думка чутна в Космосі.

У чому сила людини? В єднанні з Простором. Сенс життя людини – у розвитку Духа в Гармонії зі світом.

Всі хочуть проводити різні експерименти: бачити, чути, пробувати, чіпати, прагнуть скуштувати: задоволення, пристрасті.

Виникає питання: як позбутися від нижчих пристрастей? Необхідно отримати «духовну щеплення», який є високе музичне класичне мистецтво. Відкриваючись музиці всім серцем, Ви відчуєте, як вона починає працювати: перетворює, відроджує, оновлює, воскрешає Ваші думки, почуття, вчинки. Все стає іншим – чистіше, вище, світліше. Ви йдете вперед, розвивається, стає більш сприйнятливим до Божественних вібрацій, які дарують захват, осяяння, свободу духу, волі, і розкривають здатність до творчості. Коли дух людини збагачується, все грубе і чуттєве зникає, поступаючись місцем шляхетності, розуму, світла, краси, любові, чистоти, силі Духа.

Головне завдання музиканта-виконавця, на мій погляд, – одухотворення матерії. Чим сильніше в артиста прагнення висвітлювати, вчити людей, допомагати їм, тим більше в ньому зростає і поширюється світло, утворюючи навколо нього сяючу, променисту ауру.

Істинний музикант, поет пробуджує, спонукає інших стає поетами, музикантами.

Передавши справжнє мистецтво людям, класична музика здатна гармонізувати суспільство, стоншуючи душі і розкриваючи внутрішній духовний потенціал кожної людини.

Одна з концертних афіш.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">