Концепція студії полімистецтва «Краплинки»

У глибинному світі кожного з нас є велика таємниця щасливого життєвого сценарію, достатку в усіх відношеннях. Як включити свій внутрішній компас, намалювати карту успішного руху? Як знайти, активізувати і застосувати ті скарби душі, які нам дозволяють це зробити?

Наш чарівний золотий ключик – це МИСТЕЦТВО. Цей інструмент здатен відкрити заповітні «дверцята». А за «дверцятами» – наша Душа зі своїм планом реалізації призначення, який бажано виконати найкращим чином для кожного.

У студії полімистецтва «Краплинки» базовим видом мистецтва є образотворче, інші види – взаємодоповнюючі.

Ідея створення студії полімистецтва «Краплинки» в тому, що відкриття і стимулювання творчого потоку в людині можливе при активізації різних способів сприйняття і виявленні найбільш активного серед них: через нього може відбутися включення творчих можливостей.

Музика кольору, текстів, музика будять душу. В процесі занять формується індивідуальний інструмент моделювання не тільки внутрішнього світу, але і відкривається можливість прояву творчого багатства в зовнішньому світі. Це робить наше життя радісніше, формує і укріплює так званий «ген щастя», що сприяє зміцненню імунної системи людини, тобто – це шлях здоров’я.

Принцип роботи – індивідуальна робота в групі, в якій може бути не більше 8 осіб.

Підсумкова виставка групи курсу або кожного учасника, групові та особисті відеоальманахиможливість участі в подальших проектах – найближча і подальша перспектива розвитку творчих здібностей.

Запис в групи за телефонами:
+38 050 951-26-32
або
+38 093 376-40-27
або лист на електронну адресу:
kapelki_Novayazemlia@ukr.net

__________________________________________________________________

Посилання на виставку Сад Любові та Радості
 
а також новості про створення студії КРАПЛИНКИ
 
та концепцію її створення

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">