Легенди Вишгородщини

На правах партнерської реклами.

Кожен народ, рід, особистість має свої неповторні історії та легенди. Людина — це Всесвіт думок, а ще – безмежний прояв творчості, яку часто називають “матеріальна культура”. У прагматичному та жорсткому світі залишилося досить мало людей, які вірять у легенди. Вони споживають подібно приладам і механізмам свою поживну енергію, витягують її з інших, вважаючи, що це і є головним у житті!? Споживають і прилаштовуються у системі, так ніколи і не зрозумів, що вони здатні від народження ТВОРИТИ і  їм не заборонено МРІЯТИ!

Між лівим та правим берегом, між “розумною сферою Землі” та проявленою біосферою планети завжди буде існувати нерозривний зв’язок, так званий “царський міст”, що поєднує ці два взаємно протилежні світи.  Слово “легенда”, як і інші природні енергії, є також цілком матеріальним, хоча не завжди можливо це побачити, почути або, навіть, відчути. Як кажуть досвідчені: “треба налаштуватися на хвилю”.

Ми пропонуємо Вам налаштуватися, на творчу хвилю “Легенди Вишгородщини”.

ГО ВО “Молода КРАЇНА” є ініціатором цього проекту при підтримці партнерів, у тому числі, Вишгородського історико-культурного заповідника.

Проект “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” долучається до цього проекту проведенням майстер-класів за легендами Вишгородщини.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">