Зустріч 9: “Мрії котикамиркотика Мурчика”

Дев’яту зустріч готували, як завжди, натхненно і ретельно. Вона пройшла, але, на жаль, без посередньої участі Наталії Веселицької т Ірини Джуваго через технічні складності, які раптом виникли із-за подій в країні. Але ми дуже раді, що попри усе Ольга Янушкевич і Наталія Радчук (м. Суми) зустріч провели! Вона пройшла як заняття вокального гуртка “Метелики-веселики”.
Тепер ми можемо дізнатися про МРІЇ муркотика Мурчика. Спробуємо цей майстер-клас повторити в більш розширеному колі учасників.
Бачите скільки вільного місця? Все це можуть бути МРІЇ миркотика Мурчика. Про що він ще може мріяти крім риби, дерева, будиночка для життя, дівчинки-хозяйки і баночки з молоком? Чекаємо ваших пропозицій.

“На занятті вокального гуртка “Метелики-веселики” 30.03, в день Теплого Олекси, розмірковували над темами, пов’язаними з авторськими продуктами діяльності, Всесвітнім днем піаніста (29 березня) та християнським і народним святом “водотік-з гір потік”. Створюючи власні авторські продукти, співали, малювали “МРІЇ КОТИКА-МИРКОТИКА” (за ескізом пані Наталія Веселицька), використовували руханки та слухали авторські пісні й мелодекламацію вихованців вокального гуртка з м.Суми Онопрієнко Катерини та Коробейник Поліни. Надзвичайно приємною була можливість участі їх керівника, педагога Наталья Радчук та студентки Сумського музичного училища ім.Д.Бортнянського Валерії Мельник у нашому занятті.
Адже кожен його учасник дарував сьогодні тепло своєї творчої душі.
Результати нашої творчої праці – авторські роботи дітей – незабаром…”

Ольга Янушкевич
Етапи малювання котикамуркотика Мурчика
 
Картини

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">