Зустріч 8: “Миркотик Мурчик святкує день народження”

Зустріч 8. У миркотиків теж трапляються дні народження. Наш миркотик Мурчик народився. Він разом з мамою і татом святкує своє день народження. Він щасливий. В нього є торт і весняні квіти “котики”, які йому подарували. А ще в нього будуть ваші малюнки, діти! Гарного свята, миркотик Мурчик!

Повернути у життя дитини трохи радості – ось мета зустрічі, яка вже всьоме відбулася за підтримки педагогів м.Києва Наталья Веселицкая, Ірини Джуваго та Ольги Янушкевич.
Продовжуючи тему Котика-МИРкотика, яка прийшлась до вподоби дітям, цього разу святкували його ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Свято видалось на славу: зібралось майже 60 гостей з усіх куточків не лише України, а ще й Європи. Звучали: пісні, поезія, загадки. Дітки вперше почули вірші поетеси Алла Гавришко-Бабичева. Адже зустріч присвятили Всесвітньому Дню поезії. Приємно, що діти виявили бажання читати вірші про Україну. Відчувалась радість від самої зустрічі та можливості поспілкуватись.
Вперше з нами були педагог та її вихованці з м.Суми Наталья Радчук, якій хвилювання, пережиті емоції не давали можливості висловитись. Дорослі та діти – представники ЗЗСО №138, №38, №199, БДТ Шевченківського р-ну м.Києва – засобами різних видів мистецтв просто програмували майбуття нашої української родини. Ось про це і вірші, і пісні, і наші малюнки.
Хто ще не встиг завершити роботи – чекаємо їх. Обов’язково додамо до презентації і надішлемо захисникам України та діткам в різні куточки нашої країни.
Серед млюнків киян є малюнки дітей з м.Суми. Щодо нас, дорослих, то під час малювання ми отримали, мабуть, найбільше задоволення.
Ольга Янушкевич
 

Картини

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">