Не боги горщики опалюють

Перебираючі різноманітні фото за 2018-2019 навчальний рік, побачила що ще чимало цікавих свят і заходів зачаїлося і лишилися не освітленими. Це все тому, що навантаження бувають такими, що є потреба у відпочинку, тому ні кожна подія бувала висвітленою.

Наприклад, свяковий концерт старшої школи до 8 березня «У жінці все від Божої любові». Про інші згадаю у наступних постах.

Іріна Джуваго і Оксана Власенко перед початком заходу (зліва направо).

Особливістю цього святкового концерту була череда музичних номерів від різних класів, поєднаних цікавою конвою сценарія. Відбувалися репетиції окремих номерів, виступу видучих. Зведення відбувалося в останній день на генеральній репетиції. Що вийде ніхто до останнього не знав. Звісно, що хвилювалися! Сценарій підготувала Оксана Власенко, заступник з виховної роботи, музичну частину – Ірина Дживаго, одну з пісень, “Сто відсотків щастя”, яку виконали учні 5-А класу – Тетяна Гурна. Технічна сторона питання і фоторепортаж були за мною, Наталією Веселицькою.

В повітрі відчувалося дивовижне відчуття, коли всі справилися, вийшло цікаво, красиво, інтелегентно. Але все бистро забувається, якщо немає можливості згадати як це було. В нас є такий шанс! І так…

Колись давно на славному Олімпі,
Жили одні Боги-чоловіки,
Так існували ще б вони довіку,
Якби там не з’явилися жінки…

На сцені декорації Олімпу. Зевс миє підлогу. З’являється Гермес.

Зевс миє підлогу.

Гермес: – Я Гермес – вісник богів, вітаю тебе, о могутній Зевсе. А що це ти робиш? Ти ж бог, а працюєш,  як простолюдин?

Зевс: – Бог, Бог…  Та це  моя люба Гера відлучилася у салон краси. Бач, свято у неї… Та мало того, ще подарунок замовила –  крем заморський – «чорна перлина» називається. І де його шукати? Біда, тай годі… (миє далі). А ти не вештайся тут,  Гермесе, не заважай порядному чоловікові працювати.

Гермес: – Тобою керує жінка? Який же ти бог?

Зевс і Гермес спілкуються.

Зевс: – (витираючи піт з чола,  сідає) А знав би ти, який у Гери характер. З нею не посперечаєшся. Не зроблю всього, то вона не подивиться, що я бог. Як почне метати блискавиці з очей – спопелить до тла!

З’являється Юпітер у фартусі та з качалкою в руці

Юпітер: – Оце так маячня ця домашня робота! Жив собі, не тужив, і от зустрів Афіну і почалося: милий, помий посуд, милий, приготуй сніданок, милий, випери білизну,… годі з нас (скидає фартух). Знущаються, Зевсе, давай виженемо наших богинь на землю!

Гермес: – Ви що? Та чого ми варті без жінок? Вони такі ніжні, красиві, витончені.

Юпітер підтримав розмову.

Юпітер: – А ти не лізь! Добре тобі говорити,  ти ж іще не одружений!

Зевс: – Ну,  годі сперечатися! Я  – головний бог, і останнє слово за мною. Вигнати їх ми завжди встигнемо, краще подивимось у моє срібне дзеркало, як ставляться до жінки жителі землі? Чи шанують , чи жаліють їх? І що це за жіноче свято? Принеси, Гермесе, моє срібне дзеркало.

Всі троє дивляться в дзеркало Зевс, Юпітер і Гермес зникають. під музику  виходять ведучі.

Голос за кулісами …Ми приходимо у цей світ завдяки Жінці, і все найсвітліше, що є у нашому житті, пов’язане з нею. Жіночі посмішки, слова підтримки і допомоги, дотик теплої долоні до щоки допомагають чоловікам боротися і перемагати. Без жінок усі багатства світу нічого не варті, бо Жінка в усі часи славилась своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю. Скільки про неї написано і сказано! Сьогодні ми хочемо звернутися до цієї одвічної загадки природи, і зрозуміти, яка вона, жінка-ідеал, яке її місце в суспільстві, на що здатна жінка…

Юпітер, Сатурн і Гермес.

Звучить музика,на сцені з’являються четверо стильних хлопців.

Тимофій: Хлопці, вже починаємо!
Богдан: А, яка тема сьогоднішнього виступу?
Максим: Яка тобі різниця, нам сказали, що виступаємо для найкращих і найчарівніших…
Максим: Ох, ти ж! Та к це ж сьогодні святкове привітання до 8-го Березня!!!

Тож починаємо!!!

Виступ учнів 5-А класу.

Звучить красива музика, хлопці виходять один за одним на сцену зі словами:

Максим
Кажуть, в Парижі найкращі жінки,
Але мабуть усе навпаки.
Найкращі жінки живуть в Україні,
Всі українки – справжні перлинки.

Герасімов
Пора їх в скульптурі відтворити,
В Луврі з Венерою в ряд помістити.
Усіх затьмарять вони красою.
Ви, мабуть, будете згодні зі мною?

Тимофій
Тож ми сьогодні всіх привітаємо,

Щиро сьогодні всім побажаємо:
Щоб сонце світило мирно і ясно
А наші жінки всі були прекрасні.

Прийміть подарунки до свята!

Далі повністю сценарій не навожу, але додаю фотозвіт. Номерів було чимало – 5 чи 6.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">