Творча біографія: Ірина Леонідівна Дживаго

Дживаго Ирина Леонидовна. Одна из руководителей проекта «Симфония здоровья»: серия «Мир детства»: проект «Свет моей Мечты». Входит в состав Союза творческой интеллигенции «Центра духовного развития и творческой инициативы «Гармония». Педагог, музыкант, поэт, живописец.

Дживаго Ірина Леонідівна.
Одна із керівників проекту «Симфонія здоров’я»: проект «Світ моєї Мрії». Входить до складу Спілки творчої інтелігенції «Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія». Педагог, музикант, поет, живописець.

Народилася 29 листопада 1967 року в місті Києві. З дитинства виділялась творчими здібностями в музиці та літературі. Професія вчителя музики дозволила реалізОвувати творчій потенціал. Її учні займали призові місця на районних та міських конкурсах та фестивалях столиці.

У 2001 році талановита вчителька увійшла в п’ятірку найкращих вчителів музики міста Києва. В цей же час вона очолювала кафедру культурології в київському ліцеї № 38 ім. Валерія Молчанова. Довгий час співпрацювала з музично-педагогічним факультетом інституту мистецтв ім. М. Драгоманова. Тоді більше 200 студентів пройшли педагогічну практику, побували на відкритих уроках.
Приймала участь у міжнародних мистецько-освітніх проектах у складі вчителів 38-го ліцею ім. Валерія Молчанова м. Києва, який багато років успішно очолює І. П. Козіна, голова асоціації директорів шкіл України.
У 2012 році познайомилася з Наталією Веселицькою. Вона запропонувала участь у проекті «Симфонія здоров’я». В рамках проекту було відкрито спільний проект Ірини та Наталі «Світ моєї Мрії». Творча співпраця відкрила талант Ірини до образотворчого мистецтва. Її цикл картин «Комічний десант» став початком продовження книги Веселицької Н. В. про Ластика та його друзів та отримав назву «Подорож Ластика на гору Доль», основою концепції «Подорож на гору Доль», а також з’явився цикл віршів Наталії Веселицької «Космічний десант». Комплект книг: «Приключения Ластика и его друзей из страны «Небывалых зверей» (проза, стихи, сценарий, мастер-классы), 2013 рік и «Концепция «Путешествие на гору Судеб» в 2013 році був представлений на Всеукраїнському фестивалі української книги. Ірина Дживаго та Наталія Веселицька стали лауреатами в номінації «Дитяча та методична література». У січні 2014 року – нова перемога: диплом Міжнародного конкурсу методичної літератури. Цей конкурс проводила «Міжнародна академія «Екології та безпеки життєдіяльності» на чолі з Горяною Ларисою Григорівною.
Спільно з Наталією Веселицькою в проекті «Симфонія здоров’я» зроблено ще декілька творчих продуктів (серія «Гармонія Всесвіту»). Один з них – відеоальманах «Золотая Русь». Він має великий успіх серед глядачів – дорослих (творчої інтелігенції, викладачів мистецьких та педагогічних закладів) та старшокласників, тобто всіх, хто прагне до саморозвитку й пізнання світу засобами мистецтва.
Проект «Космічний десант чи подорож на гору Доль» є продовженням пригод Ластика та його друзів. Він є подорожжю до Мрій. Користується великим попитом серед школярів молодшого та середнього віку.
Разом з Наталією Веселицькою готується нова серія віршів та картин під назвою «Сотворение», «Стихии».
Спільно реалізується проведення Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу «Моя країна «Небувалих звірів», вирощується Сад Любові та Радості. 13 лютого 2014 року відкрився в місті Києві (бібліотека ім. М. Стельмаха, за адресою вул. Лятошинського, 26-г) Будинок Ластика та його друзів. Підготовку до півфіналу – почато!
31 березня 2014 року – півфінал! Ірина з Наталією є також учасницями цього Фестивалю-конкурсу. Ви побачите їх картини та почуєте вірші і відепрезентації.
Чекаємо на нові творчі зустрічі!

Всеукраїнський фестиваль української книги "Феодосія-2013". Диплом Лауреата за малюнки до книги "Концепція. Подорож на гору Доль".

Всеукраїнський фестиваль української книги “Феодосія-2013”. Диплом Лауреата за малюнки до книги “Концепція. Подорож на гору Доль”.

Диплом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я. "Краща дитяча книжка".

Диплом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я. “Краща дитяча книжка”.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">