Творча біографія: Наталія Вікторівна Веселицька

Засновниця проекту «Симфонія здоров'я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» та видавничого центру «Майстер-десант», голова Спілки творчої інтелігенції «Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія». Видавець, письменниця, поет, дизайнер, журналіст. Автор та одна з постійних ведучих авторських «живих» відеоальманахів (літ.-муз. програм з відеорядом), автор кинофільмів-видеоальманахів.

Засновниця проекту «Симфонія здоров’я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» та видавничого центру «Майстер-десант», голова Спілки творчої інтелігенції «Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія». Видавець, письменниця, поет, дизайнер, журналіст. Автор та одна з постійних ведучих авторських «живих» відеоальманахів (літ.-муз. програм з відеорядом), автор кинофільмів-видеоальманахів.

Зірка “Кредо”.

За заснування авторського проекту «Симфонія здоров’я» Наталії Веселицкої в 2010 році вручено 12-променеву Зірку «Кредо» (нагорода суспільної організації Грандів, рейтингів та номінацій («ГРІН»), вручені численні дипломи і подяки, в тому числі від КМДА і Українського фонду культури. В рамках проекту засновані проекти: “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” (2011) і  “Міст ЄДНАННЯ” (2017). В 2011 році засновано Міжнародний мистецький фестиваль “Моя країна Небувалих звірів” за мотивами казки Наталії Веселицької “Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів”, а в 2015-му в його рамках Всеукраїнський мистецький фестиваль “Україна – країна Здійснення Мрій”.

Диплом до 12-променевої зірки.Починаючи з 2007 року створено біля 30 відеоальманахів – літературно-мистецьких програм патріотичного та мистецького напрямків. Програми рекомендовані для показу “Українською академією наук” в 2010 році. Програми дивилися глядачі різного віку, в тому числі, студенти і школяри.
В літку 2013 року у Наталії Веселицької, Ірини Дживаго і Тамари Абраменкової з’явилася сумісна авторська “Золота Русь”, яку присвячено Київській Русі. Програму було показано вперше на Всеукраїнському фестивалі української книги “Феодосія-2013”, потім в школах міста Києва для старшокласників (2013), Міжнародному мистецькому фестивалі “Моя країна Небувалих звірів” в Шоколадному будиночку (2013), в “Українському фонді культури” (2013), в Краматорську (2013), в Ірпенському шпиталі (2014) в “Київському Будинку природи” (2014). Є електронна книга “Золота Русь” – представлено творчість і співтворчість трьох авторів: Наталії Веселицької, Ірини Дживаго, Тамари Абраменкової.

Золота Русь

Десять років (2007-2017) Наталія Веселицька процювала як видавець. В проекті “Симфонія здоров’я” було випущено біля 25 видань.

Перша книга проекту – “Старі товсті бояші?
За мною – руш ходьбою!”.

Автор дитячої повісті для дітей «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни «Небувалих звірів» (прозове видання українською мовою, 2011). У 2011 році ця книга стала Лауреатом: регіонального конкурсу «Книга Донбасу-2011», Всеукраїнського фестивалю украинської книги «Феодосія-2011». Малюнки книги та саму книгу Наталія зробила сама та видала у рамках проекту «Симфонія здоров’я».

Диплом "Книга Донбасу-2011" в номінації "Дитяча книга".

Диплом “Книга Донбасу-2011” в номінації “Дитяча книга”.

Диплом "Феодосія-2013" в номінації "Дитяча книга".

Диплом “Феодосія-2013” в номінації “Дитяча книга”.

Диплом "Феодосія-2011" в номінації "Дитяча книга".

Диплом “Феодосія-2011” в номінації “Дитяча книга”.

Пізніше за пропозицією вчителів Наталією у 2013 році видано комплект книг: «Приключения Ластика и его друзей из страны «Небывалых зверей» (проза, вірші, сценарії, мастер-класи) та «Концепция «Путешествие на гору Судеб» (російською мовою).

«Концепция «Путешествие на гору Судеб» – окремий додаток до казки у супроводі циклу віршів Наталії Веселицької «Космічний десант» з малюнками Ірини Дживаго. Ця книга також лауреат Всеукраїнського фестиваля украинскої книги «Феодосія-2013» – спільний проект Наталії Веселицької та Ірини Дживаго.

Заплановано також у друк це видання з прозою, віршами, сценаріями, мастер-класами українською та англійською мовами.

Диплом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я. "Краща дитяча книжка".

Диплом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я. “Краща дитяча книжка”.

Восени 2014 року написана та готується до видання нова книга Наталії «Подорож малюка дракончика Ластика на гору Доль», продовження пригод Ластика та його друзів.

Для презентації книг спеціально створено відеоальманах, який складається з двох частин:

1. «Ластик пішов до людей!» (розповідає про країну «Небувалих звірів» та її мешканців).

2. «Космічний десант» (знайомить з мешканцями гори Доль, які допомагають на шляху до Мрії).

У 2011 році Наталією Веселицькою відкрито Фестиваль-конкурс «Моя країна «Небувалих звірів». В 2015-м в рамках цього фестивалю – Всеукраїнський мистецький фестиваль “Україна – країна Здійснення Мрій”. Сайт: slir.masterdesant.com.

 У 2013 році в серії «Древо роду» проекту «Симфонія здоров’я» видавничим центром «Майстер-десант» виданий нарис Наталії Веселицької «Жизнь как молитва, или «вечный» Первый зампред», присвячений плідному життю батька Руденко Віктора Павловича – патріота Краматорська, який самовіддано трудився на благо міста Першим зампредом впродовж більш двох десятків років. Успішно відбулася презентація цієї книги на Донбасі восени 2013 роки. Ця подія відмічена в пресі Донбасу як «значна подія 2013 року». Видання подане на регіональний конкурс «Книга Донбасу-2014». В 2014 році у зв’язку з АТО конкурс не відбувся.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">