Концепція студії полімистецтва «Крапельки»

У глибинному світі кожного з нас є велика таємниця щасливого життєвого сценарію, достатку в усіх відношеннях. Як включити свій внутрішній компас, намалювати карту успішного руху? Як знайти, активізувати і застосувати ті скарби душі, які нам дозволяють це зробити?

Наш чарівний золотий ключик – це МИСТЕЦТВО. Цей інструмент здатен відкрити заповітні «дверцята». А за «дверцятами» – наша Душа зі своїм планом реалізації призначення, який бажано виконати найкращим чином для кожного.

У студії полі мистецтва «Крапельки» базовим видом мистецтва є образотворче, інші види – взаємодоповнюючі.

Ідея створення студії полімистецтва «Крапельки» в тому, що відкриття і стимулювання творчого потоку в людині можливе при активізації різних способів сприйняття і виявленні найбільш активного серед них: через нього може відбутися включення творчих можливостей.

Музика кольору, текстів, музика будять душу. В процесі занять формується індивідуальний інструмент моделювання не тільки внутрішнього світу, але і відкривається можливість прояву творчого багатства в зовнішньому світі. Це робить наше життя радісніше, формує і укріплює так званий «ген щастя», що сприяє зміцненню імунної системи людини, тобто – це шлях здоров’я.

Принцип роботи – індивідуальна робота в групі, в якій може бути не більше 8 осіб.

Підсумкова виставка групи курсу або кожного учасника, групові та особисті відеоальманахиможливість участі в подальших проектах – найближча і подальша перспектива розвитку творчих здібностей.

Share This:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.