Олександр БАЛАБАКА: “Ваш вихід! Мадам БАТЕРФЛЯЙ!”

“Кімоно для Батерфляй” автор Олександр Балабко

16 листопада 2022 року в Київському літературно-міморіальному музеї Максима Рильського відбулася знакова, прекрасна за виконанням подія – презентація книги Олександра БАЛАБАКА “Кімоно для БАТЕРФЛЯЙ”. Автор здивував і вразив глядачив незвичайною роллю – він зіграв співака початка XX сторіччя Федіра ШАЛЯПИНА, який випадково зустрів і познайомився з чудовою талановитійшою співачкою того ж часу, молодою солісткою Варшавської опери Соломією Крушельницькою. В ролі цієї відатної постаті стала редакторка книги Галина ДАЦЮК.
Відмітемо, що виконавці цих ролей не менш видатні постаті нашої сучасності. Вони зараз одни з тих, з ким люди всього світу асоціюють Україну. Сучасна культура міцно тримає свій фронт в наші непрості часи. Разом – ПЕРЕМОЖЕМО!

Із життя Соломії Крушельницької української оперної співачки.

Молодій солістці Варшавської опери Соломії Крушельницькій подарували кімоно, у якому вона наважилася виконати опереткову арію гейші. Цей епізод творчої долі співачки дозволив письменникові розгорнути захопливу оповідь про шлях до однієї з визначальних ролей – Мадам Баттерфляй. Читач спершу застає Крушельницьку у паризького кутюр’є, по-тім стає свідком тріумфів у “Опера Гарньє”, неаполітанському “Сан-Карло” й потрапляє до театру в Брешії, де її успіх у “Мадам Баттерфляй” порятував нову оперу Пуччіні, що зазналафіаско у “Ла Скала”.Далі – 100 “Метеликів” Крушельницької, 100 вистав опери на трьох континентах з низкою карколомних подій за участі історичних постатей – від Верді, Пуччіні, Карузо, Д’Аннунціо до Франка, Грушевського і монарших родин. А чергове виверження Везувію дивним чином сприяло заміжжю головної героїні…

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">