Партнерська інформація

Національна виставка «Український сувенір 2014.
Україна – країна майстрів»

З 27 по 30 листопада 2014 року

ДП «Український дім» проводить Національну виставку «Український сувенір – 2014. Україна – країна майстрів». Статус «Національна» Виставка отримала  відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 №605-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних».

Організатором Виставки є Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва  “Український дім”  та проходить за підтримки Державного управління справами. Основна мета заходу – підтримка діяльності народних майстрів України та популяризація унікальних традицій і культури нашої держави. Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році планує залучити майстрів різноманітних напрямків діяльності.

Національна виставка «Український сувенір – 2014. Україна – країна майстрів» представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції  та   містить такі розділи: українські вироби, хендмейд, товари для творчості та рукоділля, бізнес подарунки, модні аксесуари та біжутерія, товари для дому та декор, пакування та дизайн подарунків, арт-декор тощо.  Також на виставці будуть представлені мистецькі твори, сувенірні вироби та коштовні прикраси з усіх областей України.

Відвідувачі виставки будуть мати унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, а саме опанувати ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій кругозір та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля.

Національна виставка «Український сувенір – 2014. Україна – країна майстрів» – це презентації нових торгівельних марок і вже відомих брендів, професійний обмін  інформацією, спілкування з партнерами та покупцями в атмосфері свята, що панує на Виставці.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">