Передвижники Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна здійснення Мрій:

1 березня 2017 року о 15.00 в Українському фонді культури (вул. Липська, 16-а) відбудеться урочиста презентація проекту “Сад Любові та Радості України – країни здійснення Мрій” в рамках Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій” Центру духовного розвитку та творчої ініціативи “Гармонія”.

В програмі заходу: урочисте відкриття виставки «Сад Любові та Радості України – країни здійснення Мрій», творчий майстер-клас «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя в Саду Любові та Радості». Подарунок для Українського фонду культури створюють вихованці Центру естетичного виховання Деснянського району м. Києва «Гармонія», гуртка образотворчого мистецтва “Краплинки” БДЮТ “Дивоцвіт” Дарницького району м. Києва (керівник Наталія Веселицька), студії образотворчого мистецтва спеціалізованої школи №138 I-III ступенів Шевченківського району міста Києва (керівник Наталія Веселицька), гуртка декоративно-прикладного мистецтва спеціалізованої школи №27 I-III ступенів Шевченківського району міста Києва (керівник Любов Зубченко), студії образотворчого мистецтва “Колорит” (керівник Надія Сердюк).

Захід проводить спеціалізований підрозділ Київського обласного центру гуманної педагогіки «Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» (виконавчий директор Наталія Веселицька) разом з партнерами – галереєю-студією творчості інвалідів «Духом незламні», спеціалізованою школою I-III ступенів № 138 з поглибленим вивченням природничого циклу Шевченківського району (студія «Краплинки», керівник Наталія Веселицька), БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району (на базі спеціалізованої школи I-III ступенів № 255 з поглибленим вивченням природничо-математичного циклу), спеціалізованою школою I-III ступенів № 27 Шевченківського району (кружок декоративно-прикладного мистецтва, керівник Любов Зубченко), ЦБС Голосіївського і Деснянського районів міста Києва, Асоціація членів Національної спілки художників України  – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Інформаційну підтримку здійснює видавничо-інформаційний центр «Майстер-десант» (slir.masterdesant.com), газета «Культура і Життя», портал “Культура”.

Авторський проект Наталії Веселицької «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» розвивається в рамках Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» для поширення ідеї перетворення України на майбутню країну-сад. Фестиваль цього року є серією пересувних виставок.

Головна мета проекту: донести ідею необхідності перетворення України на щасливу країну-сад через символи відчуття щастя за допомогою синтезу художніх образів різних видів мистецтв (образотворчого, музичного, літературного, тощо), потрібності створення відповідного духовно-культурного простору для виховання майбутньої шляхетної людини з найкращими людськими якостями; якісного розвитку громадянського суспільства завдяки зусиллям свідомої громади, поширення культури, реформування освіти, виявлення творчості Душі й Духу.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Щоб зберегти та укріпити своє здоров’я людям різного віку дуже корисно займатися творчістю, яка може бути різноманітною: музичною, літературною, образотворчою, тощо. Позитивні думки і почуття вираженими різними мистецькими засобами можуть стати реальністю. Це і є створення власної країни Здійснення Мрій і втілення її в життя реального світу.

Завдяки творчості відбувається зняття психоемоційної та фізіологічної напруги, що дуже актуально в наш час. Як наслідок – відбувається покращення психологічного клімату у суспільстві.

Україна – країна здійснення Мрій:
«Моя Квітка Щастя на Дереві Життя
Саду Любові та Радості»

В наш непростий час дуже важливо мати Мрію, вміти її втілювати в життя. Кожен, хто здатен це робити – капітан корабля своєї Мрії, власної Долі. Капітан – той, хто як Колумб відкриває Новий світ – країну здійснення Мрій, нову Україну. Країна здійснення Мрій знаходиться у кожного в душі і серці. Там вона і починається.

В цій країні квітне і дає плоди Сад Любові та Радості, який виростає із добрих думок і почуттів. Ідея саду Любові та Радості давнішня як Всесвіт. Яскраві представники її в українській культурі – це Григорій Савич Сковорода і Тарас Григорович Шевченко.

У книзі Володимира Стадниченка Григорій Сковорода названий «Садівником Щастя», а Тарас Григорович мріяв про садибу і садочок, але цій мрії не судилося збутися… Про такий Сад йдеться у книзі Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів». Казку психологи назвали основами позитивного мислення доступній формі від 0 до 150 років.

Ми запропонували саме ідею створення саду Любові та Радості із творчих дерев районів столиці України протягом 2016–2017 років, а потім і міста Києва – в День Незалежності 24 серпня 2017 року у КМДА.

Для реалізації цієї ідеї потрібно в кожному районі Києва намалювати таке дерево РОДУ, зліпити квітки РОДУ і розмістити їх на тому дереві.

Кожне дерево Незалежності зміцнить творчістю столицю України і Україну. Ці дерева, що об’єднають київську громаду у єдине коло патріотів і творців стануть справжніми Деревами Свободи і Незалежності України!

На сьогодні є два дерева районів міста Києва:

http://slir.masterdesant.com/yak-vidbuvalisya-mayster-klas-ukrayina-krayina-zdiysnennya-mriy-moya-kvitka-shhastya-na-derevi-zhittya-sadu-lyubovi-ta-radosti/

23 серпня 2016 року Деснянський район міста Києва
Галереї Мистецтв при ЦРБ ім. П.А.Загребельного

24 серпня 2016 року Голосіївський район міста Києва
Голосіївський парк культури і відпочинку ім. М. Рильського

Плани відносно дат проведення майстер-класів ще погоджуються з керівництвом в районах м. Києва.

Є відповідний лист, підписаний в КМДА, відносно активізації данного проекту.

1. 23 лютого-1 березня – Український фонд культури (Липська, 16) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям, майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району міста Києва («Дерево мистецтв центру творчості «Дивоцвіт»»). Учасники майстер-класу – колективи БДЮТ «Дивоцвіт»: Кружок образотворчого мистецтва «Краплинки», керівник гуртка Наталія Веселицька; Зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко», керівник гуртка Наталія Долгушина, відмінник освіти України, методист.

 

2. 1 березня-23 березня – Інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Бойчука, (вул. Кіквідзе, 32) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям, з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» для Печерського району міста Києва.

 

3. 24 березня -11 квітня – Деснянська картинна галерея (вул. Драйзера, 26) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям і майстер-класом «Літературне дерево».

 

3. 12 квітня-10 травня – Національний музей літератури України (вул. Богдана Хмельницького, 11) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям і закриттям з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» для Шевченківського / Дарницького / Святошинського / Солом’янського районів міста Києва відповідно. Додамо музичний і літературний конкурс.

 

4. 10 травня-30 травня – Національний – Вишгородський історійко-культурний заповідник (м. Вишгород) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям: з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» міста Вишгороду. Додаємо виступ переможців музичного і літературного конкурсу.

 

5. Червень 2017 рік – КМДА до дня захисту дітей: виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям і закриттям з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» для Подільського / Оболонського / Дніпровського районів міста Києва відповідно. Додаємо переможців музичного і літературного конкурсу.

 

Серпень 2017 рік – КМДА до дня Незалежності: виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій»: «Дерева роду міста Києва і Вишгорода» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриття з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» міста Києва. Виступ музикантів і літераторів, переможців фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій».

 

Вересень 2017 рік – участь в заходах Міжнародної громадської державної програми «Освіта дорослих України». Виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій». Виступ музикантів і літераторів, переможців фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій».

 

Листопад 2017 рік-Січень 2018 рікбібліотека ім. Наталі Забіли для дітей ЦБС Голосіївського району м. Києва – виставка «Дерева роду міста Києва і Вишгорода» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриття з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» ЦБС Голосіївського району міста Києва.

1. Райони міста Києва

2. Прес-анонс майстер-класу «Україна – країна здійснення Мрій:

«Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості»

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">