«Перший канцелярський» – спонсор серії майстер-класів в АТО: «Світла Доля України. Заповіт Щастя».

Голова ВО ГО «Довічне право інваліда, ветерана, учасника бойових дій» Любов Іванова звернулася  до компанії “Першій кацелярський” з проханням надати допомогу в поїздці на АТО канцелярською продукцією, яку розповсюджує ця компанія: папір, фарби, пластилін, кнопки, палітри, банки для води тощо для проведення майстер-класів для бійців АТО та мешканців прифронтових територій – військові потрапляють у шпиталь у зв’язку з пораненням, а місцеві мешканці в наслідок шкідливого впливу вибухів снарядів.

Ми з радістю отримали таку відповідь від керівництва магазину:

Натисніть на логотип – перехід на фото з майстер-класів.

“Шановна Любов Михайлівна!

“Перший Канцелярський” з великою шаною відноситься до Ваших благодійних дій, стосовно волонтерської поїздки майстрів мистецтв України до воїнів АТО та мешканців прифронтових територій під гаслом “Світла Доля України. Заповіт Щастя”, і з великою радістю підтримає дану поїздку шляхом забезпечення продукцією нашого магазину згідно Вашого переліку”.
Учасники поїздки вдячні керівництву “Першого канцелярського” – меценатам-патріотам України генеральному директору Володимиру Вікторовичу Тодорову та комерціному директору Іщенку Артему Дмитровичу – за увагу і розуміння необхідності допомоги нашої акції.
Завдяки наданим матеріалом ми за можливістю між виступами та ворожими обстрілами проводили художньо-музичні майстер-класи, які принесли задоволення, гарний настрій, відволікли від сумних думок, зробили психологічне розвантаження для учасників заходів, надавши радість самовираження, лікуючи душі мистецькими засобами.

Художник Юрій Дрюченко малює “Козацьке дерево” з козаком Мамаєм.

Ідея мастер-класу полягала в тому, що треба було намалювати козацьке Дерево Життя у супроводі з пластиліновими медальйонами з зображенням жолудів у вигляді домівок, козаків тощо.

Цю роботу почав художник Юрій Дрюченко. На папері він зобразив дерево, під яким відпочиває козак Мамай, його бойового товариша коня і бойову подругу шабелину. Інші учасники процесу: бійці, місцеві жителі – постарждалі в наслідок обстрелів, учасники нашого арт-десанту дружно створювали медальйони із пластиліну.

Спочатку співачка Наталія Романова, а потім дует Ольга-Руслан відтворювали співом, музикою атмосферу радості та любові.

Фоторепортаж:

gallery wordpress plugin

Цей майстер-клас ми вирішили продовжити в Києві, в шпиталі, та у місті Вишгороді серед молоді та школярів за підтримки Вишгородського історико-культурного заповідника. До цього проекту також долучилися учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №138 (Шевченківський район міста Києва) та вихованці студії “Краплинки” БДЮТ “Дивоцвіт” на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №255 (Дарницький район міста Києва).

Після завершення створення “Козацьке дерево” заплановано вручити керівникам “Першого канцелярського” на урочистостях разом з подякою від Голови ВО ГО «Довічне право інваліда, ветерана, учасника бойових дій» Любові Іванової.

Заплановано створення банера “Козацьке дерево”, який буде демонструваться на заходах Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій” Центру духовного розвитку та творчої ініціативи “ГАРМОНІЯ” .

Запрошення на урочистості буде направлено керівництву “Першого канцелярського”.

Окрема особлива подяка менеджеру “Першого канцелярського” Володимиру Скроцькому.

Кореспонденти видавничо-інформаційного центру
“Майстер-десант”,
Позаштатні кореспонденти

Всеукраїнського газетно-державного видавництва
Наталія Веселицька, Юрій Дрюченко.
Фото Юрія Дрюченка

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">