Подарунки від дітей для Тат: участь проекту “Сад Любові та Радості…”в конференції ПЕРШОГО ДНЯ XVІІI МІЖНАРОДНОГО “Тижня освіти дорослих в Україні”

Програма. Натиснете на малюнок.

Щорічно в Україні відбувається знакова подія – з 11 до 17 вересня розгортається XVIII Міжнародний проект “Тиждень освіти дорослих в Україні” під егідою ЮНЕСКО. Проект “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” знову з задоволенням бере в ньому участь. Традиційно перший день, 11 вересня, присвячено дню Тата. Конференція до дня Тата цього року відбудеться в Колонній залі КМДА.

Фрагмент виставки в фойє КМДА.

Виставка проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” на другому поверсі перед Колонною залою зустріне учасників конференції. Її створено до дня Незалежності автором проекту Наталією Веселицькою, координатором проекту Іриною Дживаго, головою журі образотворчого мистецтва фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій” Юрієм Дрюченком, керівником гуртка декоративно-прикладного мистецтва спеціалізованої школи #27 Шевченківського району міста Києва Любов’ю Зубченко, керівником студії образотворчого мистецтва “Колорит” Надією Седюк за підтримки мера столиці Віталія Володимировича Клічка.

Наша участь в програмі ТОД-XVIIІ позначена так: “Виступ: Проект “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” для “Освіти дорослих в Україні”:

                             Юрій Петрович Дрюченко,

Голова Асоціації художників-чорнобильців членів Національної спілки художників України, голова художнього журі Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна  Здійснення Мрій”.

Виступ: “Ліплення із пластиліну як засіб розвитку і   покращення психологічного стану людини”.

                              Наталія Вікторівна Веселицька,

директор Центру духовного розвитку і творчої ініціативи “Гармонія”, керівник гуртка образотворчого мистецтва “Краплинки” спеціалізованої школи I-III ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу”.

Далі йде: “Вручення подарунків Татам під небесно-золотим Прапором України”.

На минулому тижні 2-а клас спеціалізованої школи №138 l-lll ступенів з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району міста Києва ретельно готувався до дня Тата. Кращі тати країни 11 вересня 2017 року отримають нагороди від проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”. Чудові сердечки учнів школи №138 з найкращими побажаннями будуть з вдячністю вручено татам за їх вклад в розвиток громадянського суспільства в Україні, яка цілеспрямовано крокує до європейської інтеграції.

Нагадаю тільки, що ці сердечки – результат мастер-класу “Я люблю Україну – країну любить мене”. Такі подарунки для Тат символізують міцний зв’язок поколінь, який надає нащадкам можливість мати достойне майбутнє.

Учні 2-а класу зі своїми “серцями”.

Роботи зроблено!

Подарунки запаковано.

Учні 2-б школи № 138 1 вересня створювали такі сердечки, які 2-го були відправлені для Тат, які зараз захищають країну.

До дітей 2-а класу планують приєднатися з подарунками вихованці студії образотворчого мистецтва “Колорит”, керівник Сердюк Надія Михайлівна, також учасники проекту “Сад Любові та Радості…”

Бажаємо всім учасникам ТОД-XVIII від всіх учасників проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” гарного настрою, натхнення, здійснення найкращих Мрій!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">