Подорож виставкою «Сад Любові та Радості»

Київський міський Будинок природи

Виставка, яку ви бачите в цьому залі – незвичайна. Вона називається «Сад Любові та Радості». Цей сад вирощують герої та друзі казки Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів з країни Небувалих звірів».

  1. Від входу – ліворуч: картини флористів Народного аматорського колективу «Флорист» київського міського палацу ветеранів присвячені казці «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів». Знайомтеся: казковий ліс! А в ньому – дракони-охоронці, Шрек, Лунтик, коник, кошеня. И все це – з природного матеріалу: з лушпиння часнику, тополиного пуху, сухого листя, квітів та трави та іншого природного матеріалу.
  2. Чудова бабся Галина Брус (Сіу) для свого маленького онука постаралася на славу – Птахи Щастя, Вербну Неділю, дівчину Весну вона намалювала саме для нього, а ще складає до них веселі віршики.
  3. Інші друзі Ластика: трьохголовий літаючий Кіто-Змій, «Кіт за сніданком», гарна курочка із квітучою гілкою – це роботи із студії «Колорит» (керівник Надія Сердюк, м. Київ).
  4. «Жураблік», «Кошабрик» та «Котокіт» – приїхали з м. Краматорськ Донецької області (станція юних техніків, далі СЮТ).
  5. Далі ви бачите ілюстрації до казки автора Наталії Веселицької – портрети друзів дракончика Ластика, головного персонажа казки – Мухослона і Черепашку Ойлало, також є Ластик, який пливе до власної Мрії. Далі – Гусопотам та Сміхоходка – натхненно працюють в садочку Любові та Радості; Королева-бджілка облітає своє королівство; бобри-будівельники Рундик та Шундик будують в країні зручні, гарні домівки для мешканців країни. У виконанні Наталії Веселицької також – Країна здійснення Мрій, квітуча гора Доль, Ластик разом з принцем-Дельфіном зустрічає корабель своєї Мрії; Ластик біжить весь у квітах, бо він і є наша чудова земля, краєвиди казкової країни: церква Успіня серед соняшників, корабель Мрії з капітаном-Ластиком біля штурвалу. Картина «Різдво. Планета Україна» розповідає про квітучу, щасливу країну з птахом щастя та плодами Святого Духу. В такій країні ми маємо жити! Вже у Птахи Щастя народилося дванадцять пташенят, які полетять, тільки трохи підростуть, у різні сторони нашої країни. Ще одна картина: Ластик зустрів свого Ангела-Охоронця та збирається зустрічати корабель своєї Мрії. Вид зверху на країну Небувалих звірів – «Галактики. Народження світів» Наталії Веселицької розповість вам про призначення мистецтва:

Все творческие люди на Земле
Свибрируют на очень тонких планах,
Растают все обиды и обманы.
Наступит время Света на Земле!

Всі кращі творчі люди на Землі
З’єднаються на всіх високих планах –
Розтануть враз образи і омани,
Настане Час для Світла на Землі!

6. Виставка малюнків Жоржа Шанаєва: інша версія оформлення книги «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» та навігатор – «Капітанська Абетка» для справжніх капітанів власної Мрії чекають на Вашу увагу. Жорж Шанаєв – член художнього журі Фестивалю-конкурсу.

7. Космос Андрія Волковича привертає увагу як магніт, бо це наш, внутрішній космос. Зірка Ірини Дживаго світить капітанам, які шукають свій шлях в цьому Космосі. Також побачити котів, які вийшли на вечірню прогулянку. Їх намалювали учні художньої школи №1 міста Краматорськ.

8. Богородиця з дитиною – центрова картина композиції художниці із міста Краматорськ Галини Орлової (м. Краматорськ) в оточені квітучих дерев Райського садуІрини Дживаго (акрил), далі – Богородиця Тетяни Рибакової (батік), поруч – стяг України також у виконанні Тетяни Рибакової (батік).
Фігурки оригамі на столі – автор Денис Гаркуша із міста Дніпропетровськ – гість нашої виставки. Особливо присутні звернули увагу на так, якій стріляє квітами, бо це кращі набої! Денис поки що є гостем Фестивалю-конкурсу, але, можливо в наступному році він стане повноправним учасником нашого Фестивалю-конкурсу.


Далі: «Дерево Життя» (УТОС №2, м. Київ), картини студії «Колорит» (керівник Надія Сердюк): «Червона квітка», «Політ дракончика в країну «Добра», «білий лебідь» та «квітка Щастя» здивують вас своєю свіжістю та неповторністю, знову Кіт, Одноріг та Цуценя учнів художньої школи №1 міста Краматорськ.
На столі сидить головний герой казки Дракончик Ластик разом зі своєю родиною: дружиною Ластівкою та двома дітьми – малюками Золотокрилом та ШнУрочкою.

Поруч – трипільський керамічний бінокль у виконанні Наталі Смаги, члена художнього журі.

"Танк, якій стріляє квітами". Орігамі Дєніса Гаркуши, м. Київ.

“Танк, якій стріляє квітами”. Орігамі Дєниса Гаркуши, м. Київ.

Орігамі Дєніса Гаркуші, картина студії "Арт-лісточки" керівник Анжела Ісаханова, бутилки у техниці декупаж.

Орігамі Дєниса Гаркуші, картина студії “Арт-лісточки” керівник Анжела Ісаханова, бутилки у техниці декупаж.

Орігами Деніса Гаркуши "Людина".

Орігами Дениса Гаркуши “Людина”.

"Танк, якій стріляє квітами". Орігамі Дєніса Гаркуши, м. Київ.

“Танк, якій стріляє квітами”. Орігамі Дєниса Гаркуши, м. Київ.

"Троянда". Орігамі Дєніса Гаркуши, м. Дніпропетровськ.". Орігамі Дєніса Гаркуши, м. Дніпропетровськ.

“Троянда”. Орігамі Дєниса Гаркуши, м. Дніпропетровськ.”

"Троянда". Орігамі Дєніса Гаркуши, м. Дніпропетровськ.

“Троянда”. Орігамі Дєниса Гаркуши, м. Дніпропетровськ.

«Арт-листочки» під керівництвом Анжели Ісаханової продовжують експозицію. Тут ви бачите кольорових слоників, задоволеного кота-чарівника, зайчика Сеню, кольорових птахів, диво-звіра та дівчину-Україну з голубами миру, яка вже отримала друге місце в Угорщині на фестивалі дитячого малюнка в цьому році.
На стенді ви бачите книги видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант» проекту «Симфонія здоров’я».

В проекті 4 серії:
Симфонія здоров’я – тема Гармонії життя. Духовне здоров’я в поєднанні з фізичним, психічним, екологічним та соціальним.
Гармонія Всесвіту – вірші та проза сучасних авторів.
Світ дитинства – твори для дітей.
Древо роду – родовід українських родин.
Саме в серії «Світ дитинства» вийшла книга про Ластика та його друзів і народився Міжнародний мистецький Фестиваль-конкурс «Моя країна Небувалих звірів».
В країні Небувалих звірів гарна природа: чудові художні знімки Ірини Сауніної відкривають чарівне віконце у ті чудові краєвиди та знайомлять з жителями: цуценятами за обідом, артисткою козою, рибою, яка розмовляє, червоною квіткою…

 

Дитячі роботи з Краматорськушколи мистецтв №3, студії «Декор», художньої школи №1, СЮТ (Донбас), Суздалю (Росія, студія «Малюк»), Броварів (Броварська школа мистецтв) присвячені країні Небувалих звірів вражають своєю різноманітністю та яскравістю, залишаючи незабутнє враження.
Гості Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу – Київська дитяча Академія мистецтв (Героїв Сталінграда,10, м. Київ) та школа мистецтв №2 (вул. Ярославів Вал, 25, м. Києва – керівник Наталія Володіна-Панченко). На виставці представлені малюнки юних студентів, виконані у різні роки у техниці комп’ютерної графіки.

«Космічний десант» Ірини Дживаго – це помічники, які допоможуть мандрівникам знайти свій шлях на горі Доль.
Бажаємо всім глядачам виставки знайти свій особистий шлях на горі Доль, познайомитися та отримати допомогу від тих, хто живе в Горі: Ліра, Скрипковий Ключ, Фея Природи – Фея саду Любові та Радості, Матінка-Земля, Мудрець, принц-Дельфін, Янгол-Охоронець і, нарешті, Корабель Мрії!

Ластик та його друзі бажають мирного неба над країною Україна, гарного настрою, світлого майбутнього. До них приєднуються всі учасники Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу «Сад Любові та Радості», а також

З повагою

засновниця проекту «Симфонія здоров’я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавець, поет і письменниця, дизайнер, художник, журналіст

Наталія Веселицька

координатор проекту «Симфонія здоров’я», музикант, поет, художник, педагог

Ірина Дживаго

Хай щастить!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">