Київський міський Будинок природи
Виставка, яку ви бачите в цьому залі – незвичайна. Вона називається «Сад Любові та Радості». Цей сад вирощують герої та друзі казки Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів з країни Небувалих звірів».
- Від входу – ліворуч: картини флористів Народного аматорського колективу «Флорист» київського міського палацу ветеранів присвячені казці «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів». Знайомтеся: казковий ліс! А в ньому – дракони-охоронці, Шрек, Лунтик, коник, кошеня. И все це – з природного матеріалу: з лушпиння часнику, тополиного пуху, сухого листя, квітів та трави та іншого природного матеріалу.
- Чудова бабся Галина Брус (Сіу) для свого маленького онука постаралася на славу – Птахи Щастя, Вербну Неділю, дівчину Весну вона намалювала саме для нього, а ще складає до них веселі віршики.
- Інші друзі Ластика: трьохголовий літаючий Кіто-Змій, «Кіт за сніданком», гарна курочка із квітучою гілкою – це роботи із студії «Колорит» (керівник Надія Сердюк, м. Київ).
- «Жураблік», «Кошабрик» та «Котокіт» – приїхали з м. Краматорськ Донецької області (станція юних техніків, далі СЮТ).
- Далі ви бачите ілюстрації до казки автора Наталії Веселицької – портрети друзів дракончика Ластика, головного персонажа казки – Мухослона і Черепашку Ойлало, також є Ластик, який пливе до власної Мрії. Далі – Гусопотам та Сміхоходка – натхненно працюють в садочку Любові та Радості; Королева-бджілка облітає своє королівство; бобри-будівельники Рундик та Шундик будують в країні зручні, гарні домівки для мешканців країни. У виконанні Наталії Веселицької також – Країна здійснення Мрій, квітуча гора Доль, Ластик разом з принцем-Дельфіном зустрічає корабель своєї Мрії; Ластик біжить весь у квітах, бо він і є наша чудова земля, краєвиди казкової країни: церква Успіня серед соняшників, корабель Мрії з капітаном-Ластиком біля штурвалу. Картина «Різдво. Планета Україна» розповідає про квітучу, щасливу країну з птахом щастя та плодами Святого Духу. В такій країні ми маємо жити! Вже у Птахи Щастя народилося дванадцять пташенят, які полетять, тільки трохи підростуть, у різні сторони нашої країни. Ще одна картина: Ластик зустрів свого Ангела-Охоронця та збирається зустрічати корабель своєї Мрії. Вид зверху на країну Небувалих звірів – «Галактики. Народження світів» Наталії Веселицької розповість вам про призначення мистецтва:
Все творческие люди на Земле
Свибрируют на очень тонких планах,
Растают все обиды и обманы.
Наступит время Света на Земле!
Всі кращі творчі люди на Землі
З’єднаються на всіх високих планах –
Розтануть враз образи і омани,
Настане Час для Світла на Землі!
6. Виставка малюнків Жоржа Шанаєва: інша версія оформлення книги «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» та навігатор – «Капітанська Абетка» для справжніх капітанів власної Мрії чекають на Вашу увагу. Жорж Шанаєв – член художнього журі Фестивалю-конкурсу.
7. Космос Андрія Волковича привертає увагу як магніт, бо це наш, внутрішній космос. Зірка Ірини Дживаго світить капітанам, які шукають свій шлях в цьому Космосі. Також побачити котів, які вийшли на вечірню прогулянку. Їх намалювали учні художньої школи №1 міста Краматорськ.
8. Богородиця з дитиною – центрова картина композиції художниці із міста Краматорськ Галини Орлової (м. Краматорськ) в оточені квітучих дерев Райського садуІрини Дживаго (акрил), далі – Богородиця Тетяни Рибакової (батік), поруч – стяг України також у виконанні Тетяни Рибакової (батік).
Фігурки оригамі на столі – автор Денис Гаркуша із міста Дніпропетровськ – гість нашої виставки. Особливо присутні звернули увагу на так, якій стріляє квітами, бо це кращі набої! Денис поки що є гостем Фестивалю-конкурсу, але, можливо в наступному році він стане повноправним учасником нашого Фестивалю-конкурсу.
Далі: «Дерево Життя» (УТОС №2, м. Київ), картини студії «Колорит» (керівник Надія Сердюк): «Червона квітка», «Політ дракончика в країну «Добра», «білий лебідь» та «квітка Щастя» здивують вас своєю свіжістю та неповторністю, знову Кіт, Одноріг та Цуценя учнів художньої школи №1 міста Краматорськ.
На столі сидить головний герой казки Дракончик Ластик разом зі своєю родиною: дружиною Ластівкою та двома дітьми – малюками Золотокрилом та ШнУрочкою.
Поруч – трипільський керамічний бінокль у виконанні Наталі Смаги, члена художнього журі.

Орігамі Дєниса Гаркуші, картина студії “Арт-лісточки” керівник Анжела Ісаханова, бутилки у техниці декупаж.
«Арт-листочки» під керівництвом Анжели Ісаханової продовжують експозицію. Тут ви бачите кольорових слоників, задоволеного кота-чарівника, зайчика Сеню, кольорових птахів, диво-звіра та дівчину-Україну з голубами миру, яка вже отримала друге місце в Угорщині на фестивалі дитячого малюнка в цьому році.
На стенді ви бачите книги видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант» проекту «Симфонія здоров’я».
В проекті 4 серії:
Симфонія здоров’я – тема Гармонії життя. Духовне здоров’я в поєднанні з фізичним, психічним, екологічним та соціальним.
Гармонія Всесвіту – вірші та проза сучасних авторів.
Світ дитинства – твори для дітей.
Древо роду – родовід українських родин.
Саме в серії «Світ дитинства» вийшла книга про Ластика та його друзів і народився Міжнародний мистецький Фестиваль-конкурс «Моя країна Небувалих звірів».
В країні Небувалих звірів гарна природа: чудові художні знімки Ірини Сауніної відкривають чарівне віконце у ті чудові краєвиди та знайомлять з жителями: цуценятами за обідом, артисткою козою, рибою, яка розмовляє, червоною квіткою…
Дитячі роботи з Краматорську – школи мистецтв №3, студії «Декор», художньої школи №1, СЮТ (Донбас), Суздалю (Росія, студія «Малюк»), Броварів (Броварська школа мистецтв) присвячені країні Небувалих звірів вражають своєю різноманітністю та яскравістю, залишаючи незабутнє враження.
Гості Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу – Київська дитяча Академія мистецтв (Героїв Сталінграда,10, м. Київ) та школа мистецтв №2 (вул. Ярославів Вал, 25, м. Києва – керівник Наталія Володіна-Панченко). На виставці представлені малюнки юних студентів, виконані у різні роки у техниці комп’ютерної графіки.
«Космічний десант» Ірини Дживаго – це помічники, які допоможуть мандрівникам знайти свій шлях на горі Доль.
Бажаємо всім глядачам виставки знайти свій особистий шлях на горі Доль, познайомитися та отримати допомогу від тих, хто живе в Горі: Ліра, Скрипковий Ключ, Фея Природи – Фея саду Любові та Радості, Матінка-Земля, Мудрець, принц-Дельфін, Янгол-Охоронець і, нарешті, Корабель Мрії!
Ластик та його друзі бажають мирного неба над країною Україна, гарного настрою, світлого майбутнього. До них приєднуються всі учасники Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу «Сад Любові та Радості», а також
З повагою
засновниця проекту «Симфонія здоров’я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавець, поет і письменниця, дизайнер, художник, журналіст
Наталія Веселицька
координатор проекту «Симфонія здоров’я», музикант, поет, художник, педагог
Ірина Дживаго
Хай щастить!
">
Сповіщення: Всесвіт Андрія Волковича | businessyarmarka.masterdesant.com