Подорож виставкою “Сад Любові та Радості” в КМДА

Виставка
“Сад Любові та Радості”

присвячена дню Незалежності України

триває з 24 серпня до 12 вересня 2017 року

Подорож проектом 2016-2017 рр.

В країні Здійснення Мрій, яка знаходиться у кожної людини, і у дорослої, і у маленької, в душі, серці і на правій долоньці, є сад Любові та Радості. Якщо про нього дбати, то він дає смачні плоди. Ці плоди вирощуються за допомогою мистецтва, у тому числі, образотворчого. Такий сад в проекті “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” вирощуємо ми, Наталія Веселицька, автор проекту, Ірина Дживаго, координатор проекту і Юрій Дрюченко, голова художнього журі Всеукраїнського фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”.

"

“Україна – країна Здійснення Мрій”. Наталія Веселицька.

Всеукраїнський мистецький фестиваль “Україна – країна Здійснення Мрій” народився в Шевченківському районі міста Києва в спеціалізованій школі № 138 I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів природничого циклу (директор Адаменко Оксана Володимирівна). В 2015 році пасхальна виставка дерев класів і школи була представлена спочатку в Національному музеї літератури України, потім в фойє Київради до дня захисту дітей, експонувалася 17 днів.  До нас приєдналася тоді спеціалізована школа I-III ступенів №27 Шевченківського району міста Києва (директор школи Іванова Олена Іванівна, гурток декоративно-прикладного мистецтва, керівник Любов Зубченко) і студія образотворчого мистецтва «Колорит» під керівництвом Надії Сердюк.

Герб Києва. Автори: Юрій Дрюченко і Юрій Соломінський.

В виставці до дня Незалежності цього року в фойє представлена колективна робота-переможець міського конкурсу «Мій Київ, мені в ньому жити, мені його створювати» шкіл №138 і №27 «Військо Архістратига Михаїла захищає дерево Життя міста Києва». В експозиції розташовані багато робіт, які створено руками дітей цих шкіл.

“Військо Архістратига Михаїла захищає дерево Життя міста Києва”.

Основу експозиції утворюють дерева: “Дерево Культури міста Києва”, “Дерево Янголів”, “Дерево Життя Деснянського району”, “Дерево Життя Голосіївського району”, “Дерево Життя Шевченківського району”, “Три дерева Дарницького району” і “Дерево Життя школи №27”.

“Дерево Культури міста Києва”створено 1 березня 2017 року в Українському фонді культури на урочистому відкритті проекту цього року вихованцями Центру естетичного виховання «Гармонія» Деснянського району міста Києва, студії образотворчого мистецтва «Краплинки» спеціалізованої школи I-III ступенів №138 з поглибленим вивченням природничого циклу; гуртка декортивно-прикладного мистецтва школи I-III ступенів №27, гуртка образотворчого мистецтва «Краплинки» БДЮТ «Дивоцвіт» (діти навчаються в школі №255 Дарницького району міста Києва»).

“Дерево Культури міста Києва”.

“Дерево Янголів” – створено дітьми школи №138 (Шевченківський район) і 255 (Дарницький район).

“Дерево Янголів”.

“Дерево Життя Деснянського району” – створено в день Прапора в ЦРБ Деснянського району міста Києва мешканцями Деснянського району в 2016 році.

“Дерево Життя Деснянського району міста Києва”.

“Дерево Життя Голосіївського району”створено в день Незалежності на святі Незалежності в Голосіївському районі міста Києва мешканцями цього району в 2016 року.

“Дерево Життя школи №27”створено вихованцями гуртка декортивно-прикладного мистецтва школи I-III ступенів №27.

“Дерева Життя школи №27” та “Дерево Життя Голосіївського району міста Києва”.

“Дерево Життя Шевченківського району” – створено учнями школи № 97 імені Олени Теліги Шевченківського району міста Києва на майстер-класі в Національному музеї літератури на урочистому відкритті пасхальної виставки проекту.

“Дерево Життя Шевченківського району міста Києва”.

“Три Дарницьких дерева”створено вихованцями гуртка образотворчого мистецтва «Краплинки» БДЮТ «Дивоцвіт» (діти навчаються в школі №255 Дарницького району міста Києва»).

“Одне з дерев Дарницького району”.

Особливістю проекту є участь в ньому зрілих художників. Наприклад, роботи голови журі образотворчого мистецтва Юрія Дрюченка, автора герба Києва і його ключів: з серій “Крим українській”, “Дуби Поділля”; Євгена Гуйди, професора кафедри рисунку та живопису Київського Національного інституту технології та дизайну – “Мотиви Генічеська”; Галини Орлової, майстра народного мистецтва з Донбасу (український Краматорськ) – “Донбаська Богородиця”, “Святогорська Лавра”; Наталії Веселицької і Ірини Дживаго. Звертаємо увагу на картину Наталії Веселицької «Україна – країна Здійснення Мрій», яка є символом проекту, «Вартових саду» Ірини Дживаго.

В центрі робота Євгена Гуйди Євгена Гуйди, професора кафедри рисунку та живопису Київського Національного інституту технології та дизайну – “Мотиви Генічеська”.

Завтра останній день виставки, але є приємна новина: на нашому сайті лишаються фото цієї виставки.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">