Про першу презентацію країни Небувалих звірів у Києві (будинок вчених)

 

 

Казка – кращі ліки для дитини

Гора Доль в країні Небувалих звірів. Малюнок Наталії Веселицької.

Гора Доль в країні Небувалих звірів. Малюнок автора Наталії Веселицької.

На правій долонці у кожного (дитини та дорослого, де «народжується» сонце, щоб піднятися над землею і усміхнутися кожному) є казкова країна Небувалих звірів. Її мешканці добрі й щирі, веселі і дружні. Але іноді вони засмучуються, і тоді іде дощ, падає сніг або руйнуються гори. Коли ж радіють — співають пташки і розквітають квіти й дерева. Та завдяки одному з героїв казки — дракончику Ластику, негода в цій країні буває рідко, тому що він наділений здатністю стирати злі та сумні думки. Він прагне, щоб усі мешканці країни раділи і мріяли про прекрасне завжди. Для цього потрібно небагато: усміхатися один одному, підтримувати, плекати в душі добрі почуття.

Такий коротенький зміст повісті для дітей «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» талановитої письменниці та поетеси, директора Центру духовного розвитку і творчої ініціативи «Гармонія» Наталії Веселицької. Повість вийшла у світ у рамках проекту «Симфонія здоров’я», який було засновано у 2010 році. Автор презентувала повість у Київському міському будинку вчених 19 травня 2011 року.

«Пригоди малюка Ластика…» йшли до своїх маленьких читачів довгих 12 років.

Ластик йде до людей: дітей та дорослих. Малюнок автора.

Ластик йде до людей: дітей та дорослих. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Спонукала автора шукати можливість видати казку стурбованість про майбутнє сучасних дітей, які щодня бачать довкола (по телебаченню, в Інтернеті, на вулицях) надто багато негативного і все менше світлого й доброго.

— Мешканці казкової країни вміють по-справжньому дружити, допомагають один одному, намагаються позбутися злих думок, щоб жити у злагоді, — розповідає Наталія. — Для цього вони зібрали зернята добрих думок і почуттів і зростили «Сад Любові та Радості». З’ївши будь-який плід із дерева «Саду», звірята позбуваються недоброго та сумного. Звичайно, в житті все набагато складніше: забути негативне і стати щасливим за мить не можливо. Але Садочок радості і добра можна виплекати в душі кожної дитини завдяки добрим казкам. Саме для цього я і створювала свою книгу. Я свідомо зробила малюнки в книзі чорно-білими. Дітям, які читатимуть казку, потрібно буде розфарбувати її героїв і світ, в якому живуть друзі, щоб вони ожили. І тоді поступово оживатимуть і виліковуватимуться дитячі душі від чорно-білих фарб сучасного життя. Хороші позитивні думки поліпшать і фізичне здоров’я. А коли малюки здорові, вони мають сили створювати кольоровий світ довкола.

«Пригоди малюка Ластика…» вже почали крокувати до сердець маленьких читачів. Чудово пройшла презентація в місті Краматорську: діти із великим захопленням слухали дивовижні історії про Небувалих звірів. Незабаром відбудуться подібні зустрічі у Києві та інших містах України.

Добрі, радісні, світлі казки — найліпші ліки для душі і тіла дитини. Закладені через них в розумі й серці малюка ідеї та постулати є надійними цеглинками, з яких вони вибудовуватимуть у майбутньому своє доросле життя.

Друзі Ластика

Черепашка Ойлало. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Черепашка Ойлало. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Близнюки-бобренята Шундик та Рундик. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Близнюки-бобренята Шундик та Рундик. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Близнюки-бобренята Гусопота та Сміхохотка. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Садівники Гусопотам та Сміхохотка. Малюнок автора Наталії Веселицької.

ї

Мухослон, який став Бджілослоном. Малюнок автора Наталії Веселицької.

Мухослон, який став Бджілослоном. Малюнок автора Наталії Веселицької.

**********************************************************************************************

* Де-які уточнення зроблення автором книги, тому текст відрізняється від оригіналу.

СКАЗКА — ЛУЧШЕЕ ЛЕКАРСТВО ДЛЯ РЕБЕНКА
російський варіант тексту

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">