Проект банера “Новітній Козацький прапор”

Проект банера “Новітній Козацький прапор”

Проект банера “Новітній Козацький прапор”. Автор ідеї і виконання – Наталія Веселицька. 600×800.

Ініціатор створення – школа №138. Ідею підтримали вчителі естетичного циклу Шевченківського району міста Києва, ветерани АТО Центрального військового шпиталю (м. Київ).

Новітнє Козацьке дерево – одне з головних дерев саду Любові та Радості. Козацтво – основна чоловіча сила в країні Здійснення Мрій, як і Військо Архістратига Михаїла. Тільки Козацьке Військо – земне, а друге – Небесне. Міцний міст Земний і Небесний – основа успіху країни. Війська стережуть, боронять кордони в Небі і на Землі. Військо Небесне в нас вже є, а земне треба створювати.

Образи мають відтворюватися у Просторі і Часі. Це наша допомога татусям, які захищають нашу країну. Створивши Новітнє Козацьке дерево, ми, українці, діти і дорослі, підтримаємо бійців на фронті, якщо передамо їм банери з Новітнім Козацьким деревом, тобто, Новітні козацькі прапори. Відмічу, що більша частина цієї роботи пройшла на козацькій вулиці – Січових стрільців, 27, в школі №138, міста Києва 10 жовтня 2017 року.

Композиції створена в декілька етапів із творчих робіт учнів шкіл 138 і 106, учасників студії образотворчого мистецтва “Краплинки”, вчителів естетичного циклу Шевченківського району, ветеранів АТО в Центральному військовому шпиталі міста Києва 8 листопада 2017 року.

Куратор проекту – художник і педагог Юрій Дрюченко, автор логотипа міста Києва і його ключів.

“Новітній Козацький прапор України”, який символізує силу і непереможність України, взяв участь в двох міжнародних виставках “Україна – Македонія”, присвячених дням ліквідатора (14 грудня) і Чорнобиля (26 квітня).

Наталія Веселицька
автор проекту “Симфонія здоров’я”:
“Сад Любові та Радості України –
країни Здійснення Мрій”;
педагог-організатор
і керівник студії образотворчого мистецтва
школи №138 Шевченківського р-ну міста Києва.
Проект школи № 138,
РУО Шевченківського р-ну,
Всеукраїнський

 

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">