Родом із дитинства. Виставка картин Софії Книш.

У «Шоколадному Будиночку» філіалі київського національного музею російського мистецтва (вул. Шовковична, 17/2) З 22.10.2014 р. проходитиме виставка робіт відомої української художниці, письменниці, педагога Софії Книш під назвою «Родом із дитинства».

Відкриття виставки – 22 жовтня 2014 р.

  • Урочисте відкриття персональної виставки Софії Книш «Родом із дитинства»На виставці представлено 40 картин художниці. – 15.30 – 16.00.
  • Майстер-клас для дітей «Малюю казку»За мотивами казки «Пін-вінг». – 16.00 – 17.00.

Чекаємо вас! Приходьте самі, з друзями, сім’ями, приводьте своїх дітей, і ви дістанете прекрасну можливість одержати насолоду від картин, в яких тісно переплітаються дитячі мрії, дорослі надії, очікування дива і віра у те, що мрії збуваються.

Інформація адміністрації
філіалу КНМРИ

«Центр мистецтв «Шоколадний будинок»

В день відкриття виставки вхід безкоштовний.
У інші дні — за вхідними квитками філіалу.
вартість вхідних квитків у філіал КНМРИ «ЦИ «Шоколадний будинок»
для дорослого – 20,0 грн.,
для школяра – 10,0 грн.,
для пенсіонера –10,0 грн.

Інформація для справок: (044) 253-31-60

Творчість Софії Книш світлими і добрими образами завоювало серця багатьох любителів образотворчого мистецтва далеко за межами України, куди вона переїхала жити з Литви в 1985 році.

Софія Книш – незвичайний художник. Її книги і картини — це душа автора. А душа її летить в дитинство, де їй було дуже добре. А тому, так званий наївний живопис, — це багато в чому дитячий погляд на світ, передача дитячого світовідчування. І тема її творчості — дитинство, квіти. Тема — справа безперечно важлива, але для художника все-таки головне — колірне рішення. Досить сказати, що картини художниці — це дуже насичені енергетично. І енергія, що струмує від них, — прониклива ніжність, благотворна енергія: це любов до місць, де їй доводилося жити, до людей, з якими доводилося зустрічатися. На полотнах зображене життя матеріальне, але зображено так радісно, що ясно стає на душі. А це і є дія таланту. У її творчості своя філософія, яка, робить творчість цю багатіше і піднесеніше.

У Біблії мовиться: «Хто був останнім, — той стане першим!» Софія Книш почала малювати 58 років і, створюючи свої добрі картини, знайшла свій неабиякий талант. Її творчість розм’якшує щирістю наші серця, що огрубнули, вони заспокоюють душу добротою і щирістю! Дивовижні роботи! (Олександр Ліхтерман. Литва).

Ми дорослішаємо, а всередині всі ті ж — молоді. Але видати таку чистоту назовні, утілити у витвір мистецтва — не кожному дано. Як виписано все тонко, філігранно, реально! Диво як добре! Пахне смачно! Чисте сприйняття миру збережене усередині художниці. Усередині неї живе дитина, і ця дитина прекрасна, чиста, талановита і безпосередня. Вона бачить красу світу, його кращу сторону і її нам показує. Картини Софії Книш дивовижні. Вони одночасно і по-дитячому наївні, і по-дорослому — зрілі. (Микола Басинов. Росія).

«Її привабливі, забавні і добрі картини повні простодушності і життєрадісності, мудрості і чарівництва». (Оксана Ламонова. Україна).

Буває так: біжиш по дорозі життя, мелькають по сторонах люди, дерева, пейзажі… І раптом. зупиняєшся, як укопаний, і завмираєш в захопленні. Так трапилося зі мною, я випадково відкрила для себе картини Софії Книш. І яке щастя, що не проскочила мимо! (Олександра Качаніна. Франція).

Родом з дитинства

 Виставка 40 творчих робіт Софії Миколаївни Книш
в Центрі мистецтв «Шоколадний будинок». 

Куточок дитинства в нашому сьогоденні – це острів Надії, Радості і Любові. Світ без дива – чорно-білий, але є в цьому світі Творчість! Все це радісно і світло поєдналося у творчості художниці, письменниці та учителя  Софії Миколаївни Книш. Вона зберегла в своїй душі вогонь через свою творчість, заряджаючи бажанням створювати Всесвіт.

Коли казка входить в наше буття через малюнки на полотнах та папері, казки, оповідання, то діти знають достеменно, що Краса вміє рятувати світ і рятує.

Заповіт Щастя 

Живе дитина у людині,
Яка відтворює світи.
В них Радість і Добро торують
Шляхи безсмертної Краси.

На острові панує Щастя,
Душа зігріта дивним світом.
Можливо, то і є причастя,
Що стало Новим Заповітом.

31.10.2014.

 

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">