Світла Доля України
(Новий Заповіт)
http://terrapoetica.com/novosti/mizhnarodnij-poetichnij-festival-terra-poetica-teper-v-ukraini/
http://uk.wikipedia.org/wiki/Terra_poetica
http://erve.ua/leisure/events/festyval_terra_poetica_vidbudetsya_u_rivnomu_1010/
Бібліотека ім. Михайла Стельмаха

“Даруй нам Радість творчу і тепло. Любов, Надія, Віра звуть до Дому…” Тетяна Попова. (відеозапис виступу Т. Попової). Колаж Наталії Веселицької.
21 жовтня 2014 року в бібліотеці ім. М. Стельмаха (м. Київ) відбувся захід «Світла Доля України», присвячений великому українському пророку, творцю – художнику і поету Т.Г. Шевченку.
Ось пророчі слова Кобзаря: «І оживе вічна слава, Слава України!». Зараз відбувається духовне Відродження країни. Митці різних напрямків об’єднали свої зусилля для розквітання нової Незалежної держави. Бо в «В своїй хаті – своя правда, І сила, І воля».
У рік відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка майстри-флористи народного аматорського колективу «Флористика», що існує при Київському міському палаці ветеранів, представили свої роботи, виконані із рослинного матеріалу: відомі портрети, автопортрети національного генія, картини, створені за творчістю Кобзаря. Скільки уміння, фантазії, довершеності в картинах, намальованих не фарбами, а пелюстками квітів, шкіркою банана, тополиним пухом!..
Художники, музиканти та поети висловили Кобзарю свою вдячність та повагу власною творчістю та відкрили нову духовну та творчу сторінку щасливого життя в Україні програмою «Світла Доля України».
Гурт «СонЦе» презентував пісні на вірші Тараса Шевченка:
– Зійшлись, побрались, поєднались.
– Повертає Ігор військо.
– Плач Ярославни.
Наталія Веселицька, Ірина та Ольга Дживаго представляли вірші, присвячені новій та квітучій Україні, яка народилася для творчого та натхненного життя, про яке мріяв Кобзар. Зірку Благовіст запалив вірш Тетяни Попової.
У виконанні вокального ансамблю «МирРа» (школа № 298) прозвучать пісні:
1) «Голубка» (вірші Т.Г. Шевченка).
2) «Молитва» (вірші та музика Т.А. Страшенно).
3) «Україна» (вірші та музика Т.А. Страшенко).
Головне завдання сучасних митців – в любові проявляти єдність мистецьких мов. Цей захід показав, що це можливо. А в єдності народжується нове культурне поле України на всіх рівнях.
Ми синтезуємо Любов!..
Ідей багато є у Бога –
І наша славна перемога –
В Гармонії мистецьких мов!