Участь ветеранів АТО у створенні “Новітнього Козацького прапору”

“Головний козак”. Автор Богдан Фещенко, ученя СШ №138.

Майстер-клас для воїнів АТО

8 листопада 2017 року відбулася наша зустріч з воїнами АТО в Центральному військовому шпиталі столиці. На зустріч, як це було неодноразово, бійці спочатку йдуть за наказом командира з неохотою, потім їм стає цікаво, вони потрохи розслабляються, слухаючи розповіді, вірші, пісні, ліплячи твори із пластиліну чи малюючи. А потім дякують за, що прийшли. І чекають нових зустріч. Так відбувалося і цього разу.

Спілкування з ветеранами АТО.

До бійців ми прийшли у такому складі: Юрій Дрюченко, голова журі Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”, Голова Асоціації художників-чорнобильців, членів НСХУ;

Юрій Дрюченко спілкується з ветеранами АТО.

Наталія Веселицька, автор проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи “Гармонія”, вчитель шкіл СШ №138, 106 Шевченківського району міста Києва,

Наталія Веселицька розповідає ветеранам АТО про Юрія Дрюченка.

Володимир Павлов, ветеран АТО, Голова Обласного центру гуманної педагогіки, Людмила Грабовенко, представник наглядової Ради Українського фонду культури, заступник головного редактора журналу “Справи сімейні”, з нами була Олександра Куліш, вихованця гуртка образотворчого мистецтва “Краплинки” спеціалізованої школи #106 Шевченківського району міста Києва (керівник Наталія Веселицька). З собою ми взяли як наочний матеріал Козацьке дерево, три роботи з козаками на дерев’яних зрізах, приклади робіт на картонках: хати, гілки з жолудем, козаків, які були привезені з АТО весною 2017 року.

Подарували хлопцям великі яблука саду Любові та Радості, серця з любов’ю від учнів 1-б класу спеціалізованої школи I-III ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу – учасників студії образотворчого мистецтва “Краплинки”.

Фінал майстер-класу. Зліва-направо: Наталія Веселицька, Ольга Добровольська, Олександра Куліш, Володимир Павлов, Людмила Грабовенко.

Юрій Дрюченко розповів воїнам АТО про подвиг чорнобильців і про те, що ми усвідомлюємо, яку важливу роботу роблять вони, воїни АТО, захищаючи країну. Наталія Веселицька розказала хлопцям, які прийшли на зустріч, про наш проект і запропонувала зробити козаків із пластиліну на дерев’яних зрізах. Вони погодилися. Сім козаків народилися повністю, восьмого прийшлося трохи допрацювати. Ми з’ясували, що бійці АТО не тільки гарно стріляють, але й чудово ліплять. Ми показали приклад, допомагали, Олександра Куліш зліпила аж дві роботи. Хлопці розслабилися, шуткували, з задоволенням спілкувалися між собою і з нами. Наталія Веселицька прочитала їм власний вірш “Гармонія Всесвіту” у перекладі Анжеліки Андрієвської, Людмила Грабовенко приготувала їм сюрприз: кожен з бійців клав руку на 300-річну хустку і загадував бажання. Ми впевнені – бажання були гарні і вони обов’язково здійсняться. Володимир Павлов і Юрій Дрюченко зафіксували нашу зустріч на фотоапарати.

Організатори майстер-класу – фото на пам’ять.

Побажаємо всі разом нашим Захисникам скорішого одужування, гарного настрою і відтворення їх прекрасних Мрій у Просторі та Часі!

З повагою Наталія Веселицька,
автор проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”.

11 листопада 2017 року

Галерея майстер-класу

gallery wordpress plugin

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">