Урочисте відкриття виставки “Дитячі Мрії-2023” вихованців дитячої студії “Краплинки” ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва і майстер-клас “Янгол-охоронець” від Київського меморіально-літературного музею Максима РИЛЬСЬКОГО

4 лютого 2023 року в Національному музеї літератури України відбулося урочисте відкриття четвертої виставки Всеукраїнського партнерського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій” – “Дитячі МРІЇ-2023” вихованців мистецької студії “Краплинки” ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва (керівник Наталія ВЕСЕЛИЦЬКА).
Нагадаємо, що основна ідея проєкту “Сад Любові та Радості Україна – країна Здійснення Мрій” – це перетворення України в країну-сад і захист її від різноманітних шкідників.
На виставці представлено 52 картини і 5 просторових композицій. Роботи вихованців мистецької студії «Краплинки» виконані в техніці “пластелінографія». В них дитячі мрії, фантазії, радість життя. Все те, що цінно для кожного з нас, особливо зараз, коли Україна відстоює своє право на життя і автентичність.
На виставці представлені: дерева Життя, планети, фантастичні рослини та тварини. Цей світ дивовижний і все ж таки реальний. Це – внутрішній світ наших дітей, які бажають жити в мирі та злагоді.
Студія “Краплинки” заснована восени 2016 року. Проведена велика кількість виставок, як в шкільній арт-галереї «Місто майстрів країни Здійснення Мрій», так і в різних куточках Києва, Київській області та на Донбасі (м. Краматорськ). Вихованці студії – лауреати міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсів.

В рамках Всеукраїнського партнерського мистецького фестивалю розгорнуто чотири виставки: в місті Вишгороді – в музеї Давноруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідніка (16 грудня-28 лютого 2023 року); ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва (19 грудня 2023 року – 23 грудня 2023 року); Київський меморіально-літературний музей Максима РИЛЬСЬКОГО (26 грудня 2022 року – 28 лютого 2023 року); в Національному літературному музеї України (4 лютого – 20 лютого 2023 року). Запланована п’ята. Проводяться майстер-класи.

На виставці «Дитячі МРІЇ-2023» в Національному літературному музеї України (НЛМУ) 4 лютого 2023 року відбувся майстер-клас «Янгол-охоронець». Учасники майстер-класу зліпили його з ліхтариком. У кожного він вийшов свій особистий. Народилось 10 янгеликів: один з українським прапором, другий зі зброєю, відповідно часу, – треба захищати тих, хто просто світить. Учасники лишились задоволеними своєю творчістю та спілкуванням.
До нових зустрічей на інших майстер-класах Наталії ВЕСЕЛИЦЬКОЇ, наукового співробітника Київського меморіально-літературного музею Максима Рильського!
Бажаємо нашім глядачам від всіх партнерів фестивалю із задоволенням долучитися до світу дитячих Мрій!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">