ВІДГУК НА ЗАХІД «ТАТУСІ, ЯКІ СТВОРИЛИ УКРАЇНУ».

Міжнародний день тата.
11 вересня 2014 року

В прекрасний осінній день 11 вересня 2014 року мала можливість бути делегованою як представниця Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» до Національної парламентської бібліотеки України, де стартував проект «Тиждень освіти дорослих» в Україні, під назвою «Татусі, які створили Україну».

На заході були присутні вельми поважні люди нашої держави, з різних сфер діяльності: науковці, художники, літератори, мистецтвознавці, психологи, громадські діячі, люди, які творили і творять історію нашої держави; самим вразливим для мене була присутність чотирьох, а то і більше поколінь творчих, небайдужих і відкритих людей.

При вході до конференц-зали Національної парламентської бібліотеки України, мій погляд застиг на прекрасній виставці творчих робіт учасників конкурсу «Країна Небувалих звірів», виставки робіт учасників з Краматорська, а особливо, мене привабила виставка оберегів (пав, коней, лев, оленів…) з колосків пшениці, жита, вівса майстрині Лесі Колосенко,це щось неперевершене, шедевральне,сповнене енергією добра, тепла і любові. Була вражена картинами художників – чорнобильців-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в яких зберігається вдячна пам’ять про героїв 1986 року.

Захід розпочався з вітальних слів представників влади і громади.

Але саме чуттєве, сакральне і пронизливе до самої глибини душі відбулось з моменту представлення книг, присвячених рідним татусям, які відіграли важливу роль не лише в долі рідних і близьких, але і долі нашої держави. Кожна презентація була глибока і душевна, кожне слово, кожна історія була сповнена сенсу, правди і важливості… кожен учасник не міг стримати сліз.

Для кожного з нас батько, це головна постать в нашому житті, і не важливий його статус в суспільстві, чин, посада, відзнаки, головне те, що він справжній ТАТО, який заслуговує на любов і повагу своїх дітей.

P.S. Щиро вдячна пані Наталії Веселицькій та пані Ірині Дживаго за організацію і проведення важливого й актуального заходу. Це те, що так необхідно нашому суспільству.

Дай Бог Вам сили, здоров’я і нових ідей.

З повагою                                                                     Інна Душка.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">