Виставка “Сад Любові та Радості” у військовому госпіталі (м. Ірпень)

Подорож виставкою
«Сад Любові та Радості»
Військовий госпіталь, м. Ірпень 

Виставка – 7-22 листопада 2014 року

Виставка, яку ви бачите в цьому залі – незвичайна. Вона називається «Сад Любові та Радості». Цей сад вирощують герої та друзі казки Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів з країни Небувалих звірів».

Формування експозиції. Ірина Дживаго та Алла Хіжняк. 5-6 листопада 2014 року.

Формування експозиції. Ірина Дживаго та Алла Хіжняк. 5-6 листопада 2014 року.

Ластик з родиною: дружиною Ластівкою малюками - Червоний Крилун Ластунчик з сестрою ШкУрочкою.

Ластик з родиною: дружиною Ластівкою малюками – Червоний Крилун Ластунчик з сестрою ШкУрочкою.

  1. Від входу – ліворуч: ви бачите ілюстрації до казки автора Наталії Веселицької – портрети друзів дракончика Ластика, головного персонажа казки – Мухослона і Черепашки Ойлало, також Ластик, який пливе до власної Мрії (посередені).
  2. На наступному стенді ви бачите Гусопотама та Сміхоходку, які натхненно працюють в садочку Любові та Радості; Королева-бджілка облітає своє королівство; бобри-будівельники Рундик та Шундик будують в країні зручні, гарні домівки для мешканців країни.

В країні Небувалих звірів гарна природа: чудові художні знімки Ірини Сауніної відкривають чарівне віконце у ті чудові краєвиди та знайомлять з жителями: цуценятами за обідом, артисткою козою, рибою, яка розмовляє, червоною квіткою…

Картини флористів Народного аматорського колективу «Флорист» київського міського палацу ветеранів також присвячені казці. Знайомтеся: казковий ліс! А в ньому – дракони-охоронці, Шрек, Лунтик, коник, кошеня. И все це – з природного матеріалу: з лушпиння часнику, тополиного пуху, сухого листя, квітів та трави та іншого природного матеріалу.

Далі інші друзі Ластика – новорічний кіт Василь, Кошабрик, Сірий кіт за сніданком.

І знову країна здійснення Мрій у виконанні Наталії Веселицької. Квітуча гора Доль; Ластик разом з принцем-Дельфіном зустрічає корабель своєї Мрії; Ластик біжить весь у квітах, бо він і є наша чудова земля. Краєвиди казкової країни: церква Успіня серед сонячників, корабель Мрії з капітаном-Ластиком біля штурвалу. Картина «Різдво. Планета Україна» розповідає про квітучу, щасливу країну з птахом щастя та плодами Святого Духу. В такій країні ми маємо жити!

Далі – малюнки Галини Бреус (Сіу) – чудової бабусі, яка створює їх для свого онука, а ще складає до них веселі віршики та трьохголовий літаючий КітоЗмій із студії «Колорит» (керівник Надія Сердюк, м. Київ).

На стільчику сидить головний герой казки Дракончик Ластик разом зі своєю родиною: дружиною Ластівкою та двома дітьми – малюками Золотокрилом та ШнурОчкою.

Дитячі роботи з Краматорську – школи мистецтв №3, студії «Декор», художньої школи №1, СЮТ (Донбас), Суздалю (Росія, студія «Малюк»), Броварів (Броварська школа мистецтв) присвячені країні Небувалих звірів вражають своєю різноманітністю та яскравістю, залишаючи незабутнє враження.

Гості Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу – Київська дитяча Академія мистецтв (Героїв Сталінграда, 10, м. Київ) та школа мистецтв №2 (вул. Ярославів Вал, 25, м. Києва) – керівник Наталія Володіна-Панченко). На виставці представлені малюнки юних студентів, виконані у різні роки у техниці комп’ютерної графіки.

Богородиця з дитиною – картина Галини Ісаківни Орлової (м. Краматорськ) в оточені квітучих дерев Райського саду Ірини Дживаго (акрил) під стягом України у виконанні Тетяни Рибакової (батік). Дерево Життя (УТОС №2, м. Київ) покриває Богородиця Тетяни Рибакової (батік).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Космос Андрія Волковича привертає увагу як магніт, бо це наш, внутрішній Космос. Зірка Ірини Дживаго світить капітанам, які шукають свій шлях в цьому Космосі.

Батіки студії «Колорит»: Червона квітка, «Політ дракончика в країну «Добра», білий лебідь та квітка Щастя здивують вас своєю свіжістю та неповторністю.

Вид зверху на країну Небувалих звірів «Галактики. Народження світів» Наталії Веселицької розповість вам про призначення мистецтва:

Все творческие люди на Земле
Свибрируют на очень тонких планах,
Растают все обиды и обманы.
Наступит время Света на Земле!

Переклад:

Сучасні творчі люди на Землі
З’єднаються на всіх високих планах –
Розтануть враз образи і омани,
Настане Час для Світла на Землі!

«Космічний десант» Ірини Дживаго – це помічники, які допоможуть мандрівникам знайти свій шлях на горі Доль.

Бажаємо всім глядачам виставки знайти свій особистий шлях на горі Доль, познайомитися та отримати допомогу від тих, хто живе в Горі: Ліра, Скрипковий Ключ, Фея Природи – Фея саду Любові та Радості, Матінка-Земля, Мудрець, принц-Дельфін, Янгол-Охоронець і, нарешті, Корабель Мрії!

Виставка малюнків Жоржа Шанаєва: інша версія оформлення книги «Пригоди малюка малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» та навігатор – «Капітанська Абетка» для справжніх капітанів власної Мрії чекають на Вашу увагу. Жорж Шанаєв – член художнього журі Фестивалю-конкурсу.

Ще на виставці ви бачите книги видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант» проекту «Симфонія здоров’я». В проекті 4 серії:

  1. Симфонія здоров’я – тема Гармонії життя. Духовне здоров’я в поєднанні з фізичним, психічним, екологічним та соціальним.
  2. Гармонія Всесвіту – вірші та проза сучасних авторів.
  3. Світ дитинства – твори для дітей.
  4. Древо роду – родовід українських родин.

Саме в серії «Світ дитинства» вийшла книга про Ластика та його друзів і народився Міжнародний мистецький Фестиваль-конкурс «Моя країна Небувалих звірів».

Ластик та його друзі бажають мирного неба над країною Україна, гарного настрою, світлого майбутнього. До них приєднуються всі учасники Міжнародного мистецького Фестивалю-конкурсу «Сад Любові та Радості», а також

З повагою

засновниця проекту «Симфонія здоров’я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавець, поет і письменниця, дизайнер, художник, журналіст Наталія Веселицька.

координатор проекту «Симфонія здоров’я»,
музикант, поет, художник, педагог 
Ірина Дживаго

Хай щастить!

Виставка – готова!

Виставка – готова! 6 листопада 2014 року.

Виставка – готова!

Виставка – готова! 6 листопада 2014 року.

Авторський відеоальманах "Золота Русь" у виконанні Наталії Веселицької та Ірини Дживаго для солдат. 7 листопада 2014 року.

Авторський відеоальманах “Золота Русь” у виконанні Наталії Веселицької та Ірини Дживаго для солдат. 7 листопада 2014 року.

Екскурсія виставкою після показу програми "Золота Русь".

Екскурсія виставкою після показу програми “Золота Русь”. Другий праворуч – Дрюченко Юрій Петрович, голова журі Міжнародного Фестивалю-конкурсу “Моя країна Небувалих звірів” : “Сад Любові та Радості”, голова Асоціації членів Національної спілки художників України учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 7 листопада 2014 року.

Подорож виставкою.

Подорож виставкою.

Спілкування на виставці. 7 листопада 2014 року.

Спілкування на виставці. 7 листопада 2014 року.

Бесіда на виставці.

Бесіда на виставці.

Наталія Веселицька, Юрій Дрюченка, Ірина Дживаго. 07 листопада 2014 року.

Наталія Веселицька, автор проекту, Юрій Дрюченка, голова журі Міжнародного Фестивалю-конкурсу “Моя країна Небувалих звірів” : “Сад Любові та Радості”, голова Асоціації членів Національної спілки художників України учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Ірина Дживаго, координатор проекту на откритті виставки в госпіталі. 07 листопада 2014 року.

Юрій Петрович Дрюченко, Антоніна Дмитрівна, Ірина Дживаго. 7 листопада 2014 року.

Юрій Петрович Дрюченко, Антоніна Дмитрівна, Ірина Дживаго. 7 листопада 2014 року.

 

Радість Святого Лукі.

Радість Святого Луки.

 

Виставка.

Виставка.

Госпіталь. 11 листопада 2014 року. Зліва направа: Олена Сазонова, Катерина Дідковська, Олександр, Оксана Охріменко, Оксана Музика.

Госпіталь. 11 листопада 2014 року. Зліва направа: Олена Сазонова, Катерина Дідковська, Олександр, Оксана Охріменко, Оксана Музика.

На виставці.

На виставці. Гості з Києва разом з зав. клубом військового гостіталю Антоніною Дмитрівною.

В гостях у солдата з подарунками та гарним настроєм.

В гостях у солдата з подарунками та гарним настроєм.

Подарунки для солдата. 11 листопада 2014 року.

Подарунки для солдата. 11 листопада 2014 року.

Дракони всіх земель об’єднуються.

Дракони-Ластики всіх земель об’єднуються. Юрій Петрович Дрюченко, голова журі Міжнародного Фестивалю-конкурсу “Моя країна Небувалих звірів” : “Сад Любові та Радості”, голова Асоціації членів Національної спілки художників України учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">