Виставки

Проект
“Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”

Центру духовного розвитку та творчої ініціативи “ГАРМОНІЯ”

Партнери проекту

2017 рік

Culture_and_life,_08-2017

Авторський проект Наталії Веселицької «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» розвивається в рамках Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» для поширення ідеї перетворення України на майбутню країну-сад. Фестиваль цього року є серією пересувних виставок.

Головна мета проекту: донести ідею необхідності перетворення України на щасливу країну-сад через символи відчуття щастя за допомогою синтезу художніх образів різних видів мистецтв (образотворчого, музичного, літературного, тощо), потрібності створення відповідного духовно-культурного простору для виховання майбутньої шляхетної людини з найкращими людськими якостями; якісного розвитку громадянського суспільства завдяки зусиллям свідомої громади, поширення культури, реформування освіти, виявлення творчості Душі й Духу.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Щоб зберегти та укріпити своє здоров’я людям різного віку дуже корисно займатися творчістю, яка може бути різноманітною: музичною, літературною, образотворчою, тощо. Позитивні думки і почуття вираженими різними мистецькими засобами можуть стати реальністю. Це і є створення власної країни Здійснення Мрій і втілення її в життя реального світу.

Завдяки творчості відбувається зняття психоемоційної та фізіологічної напруги, що дуже актуально в наш час. Як наслідок – відбувається покращення психологічного клімату у суспільстві.

Україна – країна здійснення Мрій:
«Моя Квітка Щастя на Дереві Життя
Саду Любові та Радості»

В наш непростий час дуже важливо мати Мрію, вміти її втілювати в життя. Кожен, хто здатен це робити – капітан корабля своєї Мрії, власної Долі. Капітан – той, хто як Колумб відкриває Новий світ – країну Здійснення Мрій, нову Україну. Країна Здійснення Мрій знаходиться у кожного в душі і серці. Там вона і починається.

В цій країні квітне і дає плоди Сад Любові та Радості, який виростає із добрих думок і почуттів. Ідея саду Любові та Радості давнішня як Всесвіт. Яскраві представники її в українській культурі – це Григорій Савич Сковорода і Тарас Григорович Шевченко.

У книзі Володимира Стадниченка Григорій Сковорода названий «Садівником Щастя», а Тарас Григорович мріяв про садибу і садочок, але цій мрії не судилося збутися… Про такий Сад йдеться у книзі Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів». Казку психологи назвали основами позитивного мислення доступній формі від 0 до 150 років.

Ми запропонували саме ідею створення саду Любові та Радості із творчих дерев районів столиці України протягом 2016–2017 років, а потім і міста Києва – в День Незалежності 24 серпня 2017 року у КМДА.

Для реалізації цієї ідеї потрібно в кожному районі Києва намалювати таке дерево РОДУ, зліпити квітки РОДУ і розмістити їх на тому дереві.

Кожне дерево Незалежності зміцнить творчістю столицю України і Україну. Ці дерева, що об’єднають київську громаду у єдине коло патріотів і творців стануть справжніми Деревами Свободи і Незалежності України!

1. 23 лютого-4 березня – Український фонд культури (Липська, 16) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям, майстер-класом «Україна – країна Здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького району міста Києва («Дерево мистецтв центру творчості «Дивоцвіт»»). Учасники майстер-класу – колективи: гурток образотворчого мистецтва «Краплинки» спеціалізованої школи I-III ступенів №138 з поглибленим вивченням природничого циклу; гурток декоривно-прикладного мистецтва школи I-III ступенів №27; БДЮТ «Дивоцвіт»: гурток образотворчого мистецтва «Краплинки», керівник гуртка Наталія Веселицька; вихованці Центру естетичного виховання Деснянського району м. Києва «Гармонія».

2. 12 березня-23 березня Інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Бойчука, (вул. Кіквідзе, 32) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям, з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» для Печерського району міста Києва».

3. 24 березня-11 квітня – Галерея мистецтв ЦРБ ім П.А. Загребельного Деснянського району м. Києва (вул. Драйзера, 6) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям і майстер-класом «Янголи-охоронці, Архангели-охоронці, пташки Щастя, метелики для дерева Щастя Деснянського району м. Києва»; майстер класом “Святкова листівка “Метелик”.
Учасники виставки в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва.

4. 12 квітня-24 травня – Національний музей літератури України (вул. Богдана Хмельницького, 11) – виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриттям і закриттям з майстер-класом «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» для Шевченківського / Дарницького / Святошинського / Солом’янського районів міста Києва відповідно. Додамо музичний і літературний конкурс.

5. 1 червнядо дня захисту дітей: Музей видатних діячів української культури. Майстер-клас ліплення з пластиліну “Особисте дерево Життя” (медальон). Майстер клас, сторінка сайту.

6. 24 серпня-12 вересня – КМДА до дня Незалежності: виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій».

8. 11 вересня – участь в заходах Міжнародної громадської державної програми «Освіта дорослих України» – день Тата. Виставка «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій». Виступ Наталії Веселицької, автора проекту і Юрія Дрюченка, голови журі образотворчого мистецтва фестивалю в конференції 11 вересня в Колонній залі КМДА. Вручення подарунків від проекту Татусям.

9. Листопад 2017 рік-Січень 2018 рік бібліотека ім. Наталі Забіли для дітей ЦБС Голосіївського району м. Києва – виставка «Сад Любові та Радості» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій» в проекті «Симфонія здоров’я» з урочистим відкриття з майстер-класом «Україна – країна Здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості» ЦБС Голосіївського району міста Києва.

1. Райони міста Києва

2. Прес-анонс майстер-класу «Україна – країна Здійснення Мрій:
«Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості»

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">