Вручення подарунків Татам – відбулося!

Виставка в КМДА

Програма Тижня.

Подарунки від дітей для Тат: участь проекту “Сад Любові та Радості…”в конференції ПЕРШОГО ДНЯ XVІІI МІЖНАРОДНОГО “Тижня освіти дорослих в Україні”

11 вересня 2017 року в Колонній залі КМДА відбулася конференція, присвячена дню Тата – традиційно перший день Міжнародного проекту “Тиждень освіти дорослих в Україні” під егідою ЮНЕСКО. ТОД-XVIII розпочав свою роботу.

Виступ Юрія Дрюченка на конференції.

Справжньою родзинкою відкриття Тижня стала участь в заході Юрія Дрюченка, головою Асоціації художників-чорнобильців членів Національної спілки художників України, головою журі образотворчого мистецтва фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”, якій розповів історію розвитку Всеукраїнського мистецького фестивалю, виставку в фойє перед Колонною залою, про багаторічну співпрацю з Тижнем і Наталії Веселицької, автора Всеукраїнського проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, керівника студії образотворчого мистецтва “Краплинки” спеціалізованої школи №138 I-III рівнів з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району міста Києва, яка розповіла про Ліплення із пластиліну як засіб розвитку і покращення психологічного стану людини”.

Виступ Наталії Веселицької на Тижні.

Вони разом вручили “ордени” і картини від дітей. Нагадую, що “ордени” було створено руками дітей 2-а класу школи №138, а батіки – це картини дітей студії образотворчого мистецтва “Колорит” під керівництвом Надії Сердюк.

Подарунки-сердечки “Я люблю Україну – країна любить мене” від 2-а класу спеціалізованої школи №138 I-III рівнів з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району міста Києва.

Учасники конференції слухають доповіді Наталії Веселицької і Юрія Дрюченка.

Подарунок – “Сердечко” і картина.

Подарунок – “Сердечко” і картина. Газети “Культура і Життя” з інформацією про проект “Україна – країна Здійснення Мрій”.

Подарунок – “Сердечко” і картина. Газети “Культура і Життя” з інформацією про проект “Україна – країна Здійснення Мрій”.

“Орден” і картину вручено. Подарунок головному татові Тижня Сергію Болтивцю,  Голові Всеукраїнського координаційного бюро Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих України», що діє за сприянням Міжнародного інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО (2000),
член Європейської асоціації безпеки (European Association for Security) (2003).
Президенту Всесвітнього педагогічного музею (2001),
Президенту Українського фонду психогігієни (2003).
Члену науково-методичної комісії з післядипломної освіти Міністерства освіти і науки України, член Фахової ради в галузі «Державне управління» Державної акредитаційної комісії України.

Подарунок Володимиру Петровському, голові громадської організації Всеукраїнської громадської  організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів”.

Після вручення.

Юрій Дрюченко готує “сердечко” для вручення Сергію Здіоруку, Директору Інституту миру та конфліктів при Українській Раді миру, провідному науковому співробітнику відділу  гуманітарної безпеки Національного Інституту  стратегічних досліджень при Президентові України, Заслуженому діячу науки і техніки України: «Духовно-гуманітарне забезпечення психологічно-бойової підготовки українських воїнів в умовах російської агресії».

Після вручення.

Передача подарунків татам, відсутнім за станом  здоров’я. Два батіка і кульочок, заповнений “сердечками”.

За станом свого здоров’я де-які Тати присутні були заочно. Їм подарунки будуть передані членами родини, які їх представляли.

Пам’ятне фото. Жорж Шанаєв, Володимир Петровський, Людмила Зюзюн, Сергій Болтивець, Наталія Веселицька, Юрій Дрюченко.

 

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">