Виставка “Дитячі МРІЇ” та майстер-клас “Янгол-охоронець” в НМЛУ

Фестиваль ПРОДОВЖЕНО!

Виставка
«Дитячі МРІЇ-2023»
в Національному літературному музеї України (НЛМУ)
04-20 лютого 2023 року
вихованців мистецької студії «Краплинки»
(керівник-методист Наталія ВЕСЕЛИЦЬКА)
спеціалізованої школи I-III ступенів №138
з поглибленим вивченням предметів природничого циклу
Шевченківського району м. Києва
(директор Оксана АДАМЕНКО)
в рамках Всеукраїнського партнерського мистецького фестивалю
«Україна – країна Здійснення Мрій»
16 грудня 2022 року – 28 лютого 2023 року

 1. ЗЗСО №138
  https://www.school138kiev.masterdesant.com/школа/
  Історія школи в слайдах
  Спеціалізована школи I-III ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району м. Києва – один з найстаріших навчальних закладів в м. Києві.
  У 1912 році відкрила двері для дівчат гімназія мадам Аделаїди Жекуліної – «Київськіе вечерніе высшіе курсы». З 1918 року працювала як Перша українська гімназія на чолі з директором В.Ф. Дурдуківським (З 1918–1930 очолював школу). У 1919 році Жекулінська гімназія реорганізована в Перше трудове училище №64 імені Т.Г. Шевченка. Це був першій середній закладу місті з навчання українською мовою.
  Під час II світової війни знаходилася біржа для примусового відправлення киян до Німеччини (1941–1943). В лютому 1944 року працював шпиталь.
  Після війни у школі навчались тільки хлопчики, а з 60-х років, і дівчата.
  Серед видатних випускників: академік А.П. РОМОДАНОВ, заслужений артист України В.А. СЛАНКО, українська поетеса і літературний критик Олена ТЕЛІГА (О.І. ШОВГЕНОВА), історик Н.Д. ПОЛОНСЬКА, композитор В.К. Томілін, архітектори В.Ф. Добровольська, І.М. Малакова, письменник В.М. Собко, художниця І.Г. Левицька, Н.Я. Хазіна, письменниця, лінгвіст, педагог та інші українські постаті.
  З 1994 року будівлю школи оголошено історичною пам’яткою.
  У 2016 році на будівлі школи відкрито меморіалу дошку на честь випускника школи Максима СУХЕНКА, який загинув в Іловайському котлі в 2014 році.
  1 вересня 2005 року школа отримала статус «спеціалізованої» з поглибленим вивченням предметів природничого циклу.
  На теперішній час у школі навчаються 320 учнів та працюють 42 педагогічних працівника.
  Традиції української школи, закладеної засновниками, продовжує сучасний колектив педагогів на чолі з директором Оксаною АДАМЕНКО. 
 2. Виставка «Дитячі МРІЇ-2023»
  Роботи вихованців мистецької студії «Краплинки» виконані в техніці «пластелінографія». В них дитячі мрії, фантазії, радість життя. Все те, що цінно для кожного з нас, особливо зараз, коли Україна відстоює своє право на життя і автентичність.
  На виставці представлені: дерева Життя, планети, фантастичні рослини та тварини. Цей світ дивовижний і все ж таки реальний. Це – внутрішній світ дітей.
  Студія заснована восени 2016 року. Проведена велика кількість виставок, як в шкільній арт-галереї «Місто майстрів країни Здійснення Мрій», та і в різних куточках Києва, Київській області та на Донбасі (м. Краматорськ). Вихованці студії – лауреати міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсів.
  В рамках Всеукраїнського партнерського мистецького фестивалю розгорнуто чотири виставки. Запланована п’ята. Проводяться майстер-класи.
  Бажаємо нашім глядачам від всіх партнерів фестивалю із задоволенням долучитися до світу дитячих Мрій!

З повагою
засновники фестивалю
Наталія ВЕСЕЛИЦЬКА, Ірина ДЖУВАГО, Юрій ДРЮЧЕНКО

http://slir.masterdesant.com/rizdvyana-mozayika/

Share This:

  Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
  SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">