Відбулися майстер-класи «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості»

Ми запропонували саме ідею створення саду Любові та Радості із творчих дерев районів столиці України протягом 2016–2017 років, а потім і міста Києва – в День Незалежності 24 серпня 2017 року у КМДА.

Для реалізації цієї ідеї потрібно в кожному районі Києва намалювати таке дерево РОДУ, зліпити квітки РОДУ і розмістити їх на тому дереві.

Кожне дерево Незалежності зміцнить творчістю столицю України і Україну. Ці дерева, що об’єднають київську громаду у єдине коло патріотів і творців стануть справжніми Деревами Свободи і Незалежності України!

23 серпня 2016 року
Деснянський район міста Києва
Галереї Мистецтв при ЦРБ ім. П. А. Загребельного

IMG_2806Перше дерево Життя з квітками Щастя було створено мешканцями Деснянського району – дітьми і дорослими – 23 серпня 2016 року в свято прапора в Галереї Мистецтв при ЦРБ ім. П. А. Загребельного завдяки підтримці районной державної адміністрації Деснянського району столиці, співробітникам ЦРБ ім. П. А. Загребельного.

Захід відбуався в два етапи:  перша група почала робити дерева і квіти у 13.00 і працювала до 14.30. Друга група прибула на 15.00 і творила до 16.30.

Дерево діти з задоволенням малювали разом з відомим художником Юрієм Дрюченком, головою художнього журі мистецького фестивалю “Україна – країна здійснення Мрій”, Головою Асоціації художників членів Національної спілки художників України.

IMG_2755 [1600x1200]Квітки Щастя дорослі і діти ліпили разом з автором проекту «Симфонія здоров’я» Наталією Веселицькою і координатором проекту Іриною Дживаго.

IMG_2717 [1600x1200]

Перша група.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Друга група.

Виявилося, що усі присутні бажають бачити свою країну квітучим садом Щастя і Добра, жити в мирі та злагоді.

До нас в гості завітала художниця і письменниця Софія Миколаївна Книш.

Юрій Дрюченко з Ластиком, Софія Книш, Ірина Дживаго.

Юрій Дрюченко з Ластиком, Софія Книш, Ірина Дживаго.

Короткий відочинок.

Вітаємо Вас з виходом книги про білого вовчика!)))
Бажємо нових творчих досягнень.

ЦРБ ім. П. А. Загребельного

Фотосесія заходу

gallery wordpress plugin

24 серпня 2016 року
Голосіївський район міста Києва
Голосіївський парк культури і відпочинку ім. М. Рильського

IMG_286924 серпня 2016 року у Голосіївському парку культури і відпочинку ім. М.Рильського з нагоди 25-ї річниці незалежності України відбулась святкова тематична програма «Незалежна і єдина моя рідна Україна».

Друге дерево Життя з квітками Щастя було створено мешканцями Голосіївського району – дітьми і дорослими – на цьому святі. Майстер-клас тривав протягом всього заходу. Навіть коли організатори після його закінчення прибирали столи, діти продовжували із захопленням ліпити свої квіти.

Голосіїво також підтримало ідею країни-саду і створило своє дерево Життя з квітками Щастя. В організації та проведенні майстер-класу взяла районна державної адміністрація Голосіївського району столиці, школа мистецтв №9 та будинок культури “Конча-Заспа”.

Голосіївці відсвяткували 25-ту річницю
незалежності у парку ім.М.Рильського

Фотосесія заходу

gallery wordpress plugin

Автори ідеї вдячні за підтримку проекту
і бажання українців жити в країні ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

Продовжуємо нашу акцію протягом 2016–2017 року: нам треба створити ще 8 дерев разом з мешканцями інших районів столиці та консолідувати думки і сили суспільства у напрямку створення столиці та країни квітучим садом Любові та Радості!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">