Єдині та Незалежні – нагороджені!

Єдині та Незалежні – нагороджені!
Вручені літературно-мистецьки премії ім. Нечуя-Левицького!

23 листопада 2017 року в «Золотій залі» Українського фонду культури відбулося нагородження учасників та організаторів Міжнародної художній виставки «Єдині та Незалежні: Міст Єднання» присвяченої дню Незалежності Македонії.

Голова Українського фонду культури Олександр Бакуменко відкриває захід.

Нагороди художникам вручали Голова УФК Олександр Бакуменко та його заступник Микола Шелест.

Письменник Олександр Бакуменко, Голова Українського фонду культури і заслужений художник України і Польщі Микола Шелест, заступник Голови УФК розпочинають зустріч-нагородження.

Почесні грамоти Українського фонду культури отримали: Антоніна Адамчук за картину «Церква Івана Богослова в Македонії», Євгена Гула за диптих «Живописна Македонія», Юрій Дрюченко за триптих «Єдині та Незалежні», який було названо «обличчям виставки» та який дав їй назву. Також «Почесними грамотами» були нагороджені Інга Гладкіх і Юрій Шевченко, за серію акварельних робіт її отримав Микола Нічвоглот, Анатолій Козловський, заступник голови УФК, керівник проекту «Єдині та Незалежні».

Нещодавно «Почесними грамотами» Українського фонду культури був нагороджений проект «Сад Любові та Радості», який приймав участь в цій виставці (Наталія Веселицька, автор проекту, Ірина Дживаго, координатор проекту).

Вручення літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького «За високохудожнє втілення українського характеру».

Олександр Кононенко представляє свої нові книги.

В Білому виставковому залі УФК розташована мистецька виставка художника Сергія Грущенка«Мальовнича Україна Нечуя-Левицького». Високохудожні, поетичні твори митця, який був нагороджений премією ім. І. Нечуя-Левицького та дипломом УФК «За високохудожнє втілення українського характеру» в напрямку образотворчого мистецтва..

«За високохудожнє втілення українського характеру» преміями і дипломами ім. І. Нечуя-Левицького були нагороджені: Василь Густя за книгу “Молитва грішника”, Олексій Кононенко, Заслужений діяч мистецтв, автор 75 книжок, висунутий на отримання премії за оригінальний жанр переспівів «Кайдашева сім’я».

Спогади Ганни Чубач прикрасили захід своєю ліричністю, спогадами життя.

Дитячий ансамбль «Либідь» завзято співав народні пісні, вітаючи лауреатів премії ім. І. Нечуя-Левицького і “Почесних грамот” УФК.

Дитячий музичний ансамбль “Либідь” вітає учасників зібрання.

Публікація підготовлена
Юрієм Дрюченком
Наталією Веселицькою

Фото Юрія Дрюченка

ЄДИНІ ТА НЕЗАЛЕЖНІ. Виставку Українських художників присвячено Дню Незалежності Республіки Македонія

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">