Заняття 16: “Мрії миркотика Мурчика”

Заняття 16. Дивились прем’єру ролика про собак “Кращі друзі” з дитячими роботами і малювали самого великого улюбленця дітей миркотика Мурчика. На заході знову було біля 60 дітей. В деяких віконцях було по двоє учасників. Учасники, як завжди, учні шкіл Шевченківського району міста Києва – №138, ліцею №38, №199 (учасниці вокального гуртка “Метелики-веселики” БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич) і наші друзі з міста Суми (керівник Наталія Радчук).
Ми згадали наші загальні всеукраїнські мрії: перемога, мир, відновлення повноцінного щасливого життя. Кожен подумав про щось своє, особисте. І про те, які мрії можуть бути у миркотика Мурчика. Подивилися мультик з віршиком про котика. Діти вчилися покроково малювати котика. Отримали задоволення.
Учасники провели реклакс-хвилинку разом з Тетяною Гуденко, психологом, провідним спеціалістом київського міського центру сім’ї “Родинний дім”.

Наші МРІЇ дуже важливі, бо вони можуть перетворитися в план ДІЙ. А якщо діяти, то здатні здійснятися. Тому нашому миркотику Мурчику треба вирішити, чого ж реально він хоче? Наступний наш малюнок про те, що у ві сні котику наснились його МРІЇ. Які саме? Пропоную вам намалювати разом з миркотиком Мурчиком. Готові? Тоді спочатку подивимось як це може виглядати на малюнках інших. А потім створимо разом своїх мрійників – миркотиків Мурчиків. Як саме це зробить, я вам приготувала покроковий план. Пісню, на яку буде створено наш черговий ролик, розташую в кінці презентації. І так – починаємо!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">