Заняття 17: “Бджілки збирають пилок”

#ЗЗСО138 МістЄднання#
 
Підведемо підсумки 17 зустрічі від 25 травня 2022 року в проєкті творчих зустрічей “Міст ЄДНАННЯ”. Ми малювали бджілок-трудівниць. Вони символізують мирне життя. Діти чудово впорались!
Нагадаю, хто це був. Учні шкіл Шевченківського району міста Києва – №138, ліцей №38, №199 (учасниці вокального гуртка “Метелики-веселики” БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич) і наші друзі з міста Суми разом з керівником Наталією Радчук.
Дякуємо усім учасникам за увагу і гарні малюнки. Дякуємо Тетяні Гуденко, психологу, провідному спеціалісту київського міського центру сім’ї “Родинний дім” за реклакс-хвилинку.
 
Засновники творчих зустрічей – Наталія Веселицька, Ольга Янушкевич, Ірина Джуваго.
 
Ролик з бджілками вийшов радісний і релаксующий.
Гарного просмотру!

Заняття 17. Дивились прем’єру ролика про котів “Мрії котика Мурчика” з дитячими роботами і малювали бджілок-трудівниць. На заході знову було близько 60 дітей. Учасники, як завжди, учні шкіл Шевченківського району міста Києва – №138, ліцею №38, №199 (учасниці вокального гуртка “Метелики-веселики” БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич) і наші друзі з міста Суми (керівник Наталія Радчук).
Діти погодились з тим, що бджілки великі трудівниці і їм треба облетіти багато квіточок, щоб зібрати нектар і перетворити його на мед. Подивилися мультик-пісеньку про бджілок.
Діти вчилися покроково малювати бджілок-трудивниць. Отримали задоволення.
Учасники провели релакс-хвилинку разом з Тетяною Гуденко, психологом, провідним спеціалістом київського міського центру сім’ї “Родинний дім”.
На фіналі заняття танцювали танок разом з бджілками.
Засновники творчих зустрічів – Наталія Веселицька, Ольга Янушкевич, Ірина Джуваго.
З нетерпінням чекаємо нових малюнків!

З квітки на квітку,
Літає бджола.
Готує медок,
Завжди весела.

Малюнки

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">