Заняття 23. Морська перлина

6 липня 2022 року в проекті “Міст Єднання” на 23 занятті “Морська перлина” відбулася презентація ролика “Рок-н-рол для черепах” з малюнками учасників проєкту. Дізналися ще про одну мешканку моря – морську мушлю, яка народжує перлини. Намалювали кожен свою мушлю з перлиною і потанцювали під пісню “Перлина-Україна”.
Заняття провели Наталія Веселицька та Ірина Джуваго.
Всім гарного дня! Дякуємо за участь і гарні малюнки.
Чекаємо готові проєкти для нового ролика.))

Є давня індійська легенда: перші крапельки дощу, падаючи в океан, потрапляють в молюски. Сяйво місячного світла допомагає їм застигнути і перетворитися на перлини.

Як утворюються перли?

Перлина утворюється всередині мушлі через потрапляння туди піщинки, яка подразнює тіло молюска. Захищаючись від дискомфорту, молюск виробляє речовину, яка огортає піщинку. Так народжується перлина.
Дорослою перлина стає через 3-5 років. Вона має круглу форму.

Найкращі у світі перли рожевого, жовтуватого і чорного кольорів добувають ловці невеликого князівства з острова Бахрейн.

Цікаві факти про перлини

#1: Перли – це єдиний дорогоцінний мінерал, що не потребує обробки.

#2: Перли привернули увагу людини не стільки своєю практичною користю, але красою.

#3: Першими почали використовувати перли — китайці. Китайські перли були не тільки прикрасою. Дорогі покупки оплачувалися перлинами.

#4: Перли вважаються символами досконалості та чистоти. Здатні продовжувати молодість та життя. Греки вважали, що перли здатні підтримувати сімейне щастя.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">