Запрошення на Круглий стіл 18.02.17 року

КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ
„ШЛЯХИ ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ І СУСПІЛЬСТВА”
НАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ДУХОВНА ВЕЛИЧ УКРАЇНИ”

18 лютого 2017 р.
КРУГЛИЙ СТІЛ

Місце проведення:
бібліотека «Деміївська»
(Голосіївський проспект 46/1, (ст. метро “Деміївська”).

Початок o 15:00
Вхід вільний.

 “ОСВІТА ЯК МАЙБУТНЄ. ОСВІТА СЕБЕ, КРАЇНИ, СВІТУ

                      «Майбутнє – це добуток волі на сенс».

Слід розрізняти освіту і підготовку, яку багато хто помилково ототожнює з освітою. Різниця полягає в тому, що метою підготовки є, власне, підготовка людини до певного виду роботи. Якісно підготовлена людина може бути прекрасним фахівцем у своїй області, але вона не здатна в цілому володіти знанням про сферу своєї діяльності.

Суть освіти полягає в освіті себе у світі і утворення свого світу. Результат освіти – власне вчення або картина світу. Освічена людина завжди в змозі відповісти на 4 питання:
1. Яким чином заробити на життя, як вижити в соціумі?
2. Як жити у цьому світі з іншими?
3. Як жити з самим собою?
4. Як жити з богом або без бога?

Поки суспільство малорухоме, можна вибрати відповіді. Але якщо суспільство міняється, то доводиться йти туди, куди ще ніхто не ходив. Тому головне питання освіти – це самовизначення. Українська освіта не готує своїх випускників до самовизначення, крім того, існує мало не табу, заборона на рефлексію над собою.

Зараз для освіти вже мало отримати, пройти одну програму навчання. Світ досить динамічний, тому освічена людина не повинна задовольнятися наявними знаннями, а постійно знаходитися в стані дослідження себе і світу.

Саме освічені люди з цілісним баченням світу і творять майбутнє. Вони не боятися ставити питання, які ще ніхто не задавав, більше того, знаходити на них відповіді. На жаль, таких людей не більше за один відсоток в Україні. Якби їх було більше, то ми б отримали принципово інше суспільство.

Доповідач: Нікітін Володимир Африканович, доктор культурології, Президент Українського педагогічного клубу, засновник Проекту Foundation For Future, ініціатор Громадянської платформи «Хартія майбутнього», Науковий керівник Інституту архітектури і урбаністики.

Шановні друзі! Запрошуємо усіх бажаючих до участі у дискусії!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">