Початок створення
“Дерева Життя Шевченківського району”

Дерево Життя Шевченківського району. Не вистачає лише портрета Кобзаря роботи художника Юрія Дрюченка.
3 травня 2017 року в школі №97 Шевченківського району міста Києва прозвучав творчий дитячий салют патріарху української культури Борису Іллічу Олійнику: його ім’я вибито золотими літерами в історії світової культури. В цей день в Києві на Байковом кладовище ховали класика світової літератури. Діти схилили голови в знак поваги і пам’яті про нього.
Нагадую, що 12 квітня 2017 року діти цієї школи створювали дерево Життя Шевченківського району і робота потребувала продовження. Нагадую, що на відкритті виставки “Сад Любові та Радості” в Національному музеї літератури України була зроблена лише частина роботи.
Треба було домалювати дерево і зліпити жолуді, бо деревом Життя Шевченківського району виявився саме дуб.
Наталія Веселицька, автор проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, і Юрій Дрюченко, голова художнього журі мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”, провели з дітьми шостого класу школи №97 Шевченківського району майстер-класи:
1. Завершення творчої роботи “Дерево Життя Шевченківського району” (акріл).
2. Створення жолудів на “Дерево Життя Шевченківського району” (пластилін).
Лишився пункт 3: з’єднати з деревом жолуді, метеликів та птахів Щастя і додати портрет Кобзаря.
Да, ще є дуже важливий пункт 4: нагородити дипломами фестивалю дітей школи №97 за створення дерева Життя Шевченківського району міста Києва.
Фотозвіт:
">