Золота Русь

Золота Русь

105x154_ZR_A-6_Obl.qxd

Натисніть на зображення обкладинки – побачите сторінки книги в розворотах.

Літературно-музичний відеоальманах «Золота Русь» (проект “Симфонія здоров’я”: серія «Гармонія Всесвіту») – це Подорож на гору Доль для дорослих. Автори розкривають свій внутрішній світ через творчість: авторські вірші та картини, відповідний музичний супровід. Вони надихають читача на пошук свого шляху до Мрії, створення свого Всесвіту мистецькими засобами.


Відродження України залежить від кожного її мешканця, якому сьогодні важливо стати господарем своєї Долі і країни. Книга призначена для широкого кола читачів, які намагаються змінити своє життя на краще, виростити особистий Сад Любові та Радості, створити свій власний рецепт щастя на рідній землі.

____3oadao_diee__daiaoidn_e_Nbanner1Програма «Золота Русь» присвячена духовному Відродженню України у наш час. Через творчість зберігається її сьогодення і народжується майбутнє:

Легендами полна Земля.
Судьба сбывается Твоя.
Возможно будущего нить
Потоком Творчества хранить.
Програма складається з трьох частин.

Перша частина – «Весна біжить», присвячена пробудженню природи весною. Така весна може народжуватися і в людській душі. Коли сонячний промінь торкається землі – вона прокидається: квітнуть дерева, співають птахи і в’ють гнізда, комахи, звірі радіють кожному новому теплому дню.

Друга частина – «Пісня Роду». Весна в душі людини – це Любов, без якої неможливо творити КРАСУ. А КРАСА, як відомо, рятує цей світ, бо дарує радІсть.

Третя частина – «Не спи моя рідна Земля!». Вона розповідає про духовне Відродження, без якого не буває гідного сьогодення і майбутнього. Новий ранок, про який йдеться в програмі, це і є ранок пробудження для творчого та натхненного життя.
Творчість – це Капітан. У кожної людини є шанс стати Капітаном свого життя.

Програму створили:
1.    Наталія Веселіцкая
       (Київ-Краматорськ).
2.    Ірина Дживаго (Київ).
3.    Тамара Абраменкова
       (Краматорськ).

Програма складається з:
1.    Авторських текстів учасників програми.
2.    Картин Ірини Дживаго, Наталії Веселицької, фото Олени Шовкопляс.
3.    Авторських роликів Наталії Веселицької.

Вечірня програма для дорослих, 26 листопада 2013 року в м. Краматорську.
Ірина Григорьєва, керівник методичного міського об’єднання мовознавців м. Краматорська, вчитель світової літератури школи № 8:
«Душевна теплота, щирість, відчуття високої духовності того, що відбувається і естетична насолода – ось основні враження від творчого літературно-музичного вечора «Золота Русь».
Конференц-зал – музика, свічки, святковий дзвін Святогорської Лаври, авторські фотографії, відеоролики Наталії Веселицької, авторські фотографії Олени Шовкопляс, члена союзу Союзу фотографів України, слайди і ролики з картинами Ірини Дживаго – все на цьому вечорі було доречно і гармонійно поєднано в єдине ціле. Але найголовнішими на вечорі були вірші. Неголосно, задумливо, іноді злегка іронічно, іноді трохи збентежено читали свої вірші поети з Києва і Краматорська: Ірина Дживаго, Наталія Веселицька, Тамара Абраменкова, Ганна Журавльова, Галина Орлова, Олег Максименко, дивуючи несподіваними образами, яскравими метафорами, глибиною думки, примушуючи подумати про осінь, світанок, про любов, про долю України, про людину і мир, про Батьківщину і природу, ведучі за собою до вершини гори Доль і знову повертаючись до її підніжжя.
Ми всі цього вечора стали однодумцями, духовно близькими людьми. Нас об’єднала Поезія. Організатори вечора подарували нам відчуття причетності до неї, а також розуміння духовної спорідненості з далекими предками – русичами, з Київською Руссю, враження чистоти і краси навколишнього світу.
Ми зрозуміли, що наш народ володіє духовним потенціалом, який дає нам силу віри в його майбутнє».

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">