Зустріч 10: Мрія котикамиркотика Мурчика “Захищаємо НЕБО над Україною!”

Сьогодні, 6 квітня 2022 року відбулося десяте заняття – «Захищаємо НЕБО над Україною»! Його підготувала керівник мистецького гуртка «Краплинки» ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва Наталія Веселицька і провела разом з композитором і педагогом Ольгою Янушкевич, БДТ Шевченківського району міста Києва.
Діти, учасники заходу, – кияни і сумчани – старанно і з задоволенням малювали картину за проєктом Наталії Веселицькою, композицію з українськи символами: тризубом, рушником з орнаментами.
Характерною рисою став синтез мистецтв: звучали пісні композитора і педагога Ольги Янушкевич, методиста і керівника гуртка “Веселики-метелики” БДТ Шевченківського району міста Києва, вірші різних авторів за відповідною тематикою. В заході взяли участь педагоги: Ірина Джуваго і Наталія Радчук із Сум.
Всі з цікавістю слухали пісню латвійського гурту «Brainstorm»: «Бог небо закриває, щоб наші діти жили», виконували руханки від Ольги Янушкевич і, загалом, творили світ радості й любові.

Всіх охочих запрошуємо доєднатись до нас і за бажанням малювати мрію всіх українців: «ЗАКРИВАЄМО НЕБО!».

Друзі! Ми з вами почали малювати мрії котикамиркотика Мурчика. Одна з них – захистити НЕБО на Україною. Вибирайте матеріали, якими ви здійсните цю МРІЮ. У нас це – гуашові фарби, затанований аркуш А-3 (ви можете взяти і менше – А-4), пензлі, банку з водою, вологі серветки. І починаємо! Подивиться уважно, будь ласка, презентацію, і ви побачите що і за чим робити. Удачі!

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">