Зустріч 15: “Кращий друг”

Підведемо підсумки 15 зустрічі в проєкті творчих зустрічей “Міст ЄДНАННЯ”. Ми малювали собаку – символ дружби, вірності, відданісті. І чудово впорались! Нагадаю, хто це був. Учні шкіл Шевченківського району міста Києва – №138, ліцей №38, №199 (учасниці вокального гуртка “Метелики-веселики” БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич) і наші друзі з міста Суми разом з керівником Наталією Радчук. Дякуємо усім учасникам за увагу і гарні малюнки.
Засновники творчих зустрічей – Наталія Веселицька, Ольга Янушкевич, Ірина Джуваго.

Зустріч 15. Дивились прем’єру ролика “МИР. Лелеки прилетіли” з дитячими роботами і малювали одного з найкращих друзів людини – собаку. На заході знову було більше 50 учнів шкіл Шевченківського району міста Києва – №138, ліцей №38, №199 (учасниці вокального гуртка “Метелики-веселики” БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич) і наші друзі з міста Суми разом з керівником Наталією Радчук.
Діти вчилися малювати собаку, бо з ними краще впоратися з різними труднощами і радіти разом.
Дякуємо усім учасникам за увагу і гарні малюнки. Чекаємо завершені малюнки для створення наступного ролика про ДРУЖБУ!
Засновники творчих зустрічів – Наталія Веселицька, Ольга Янушкевич, Ірина Джуваго.

Людина приручила багато різних тварин. Але одними з перших були собаки. Разом з ними людині набагато легше переживати всі труднощі життя. Собаки ходили з людьми на полювання, захищали житло від диких звірів. Ці тварини дуже швидко звикають до своїх господарів, натомість їм тільки необхідні увага, ласка та їжа.
Собака символізує також ідею, яка має ключовий вплив на життя людини. Наприклад, дружбу, вірність, відданість.
Собаки, як і коти, живуть поряд з людьми. Собака сильно прив’язується до свого господаря і дуже його любить. З таким другом необхідно вчасно гуляти, годувати, не забувати звертати увагу, гладячи по голові. Він розвеселить, коли потрібно, зможе подати капці, завжди чекатиме та радітиме приходу господаря.
Собака – найкращий поводир для сліпої людини. Зараз собаки допомагають людям розміновувати теріторії і витягувати поранених захисників з поля бою.
Кожен, хто має такого такого друга, може вважати себе щасливою людиною. У вас буде надійний захисник, якому завжди можна довіряти. Але і ви не забувайте дбати про свого собаку, і він стане вам вірним другом на багато років.
Пес може бути і у вигляді улюбленої іграшки.

Цуценятко
Ще малятко,
Але схоже вже
На татка:
Кого добре знає —
Хвостиком вітає.

Олександр Богемський

“Мій найкращий друг”.

Малюнки

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">