Звіт – 25-03-2017: Відкриття виставки «Сад Любові та Радості» в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва та майстер клас «Янгол-охоронець».

Прес-анонс 25-03-2017: Відкриття виставки «Сад Любові та Радості» в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П.А.Загребельного Деснянського району м.Києва та майстер клас «Янгол-охоронець».

Партнери проекту

Учасники виставки в Деснянській картинній галереї

gallery wordpress plugin

25 березня 2017 року Центр духовного розвитку та творчої ініціативи “Гармонія” взяв участь в Тижні дитячої та юнацької книги Деснянського району міста Києва. Майстер-клас “Янгол-охоронець”, присвячений дню янгола-охоронця дракончика Ластика та його друзів, проходив в той частині залу Деснянської картинної галереї, де розмістилася виставка “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”. Це третя пересувна виставка фестивалю.

Зліва направо: Наталія Веселицька, Наталія Чернікова, Юрій Дрюченко, Ірина Дживаго з Ластиком.

Захід відкрила директор ЦРБ Деснянського району Наталія Чернікова. Вона привітала присутніх і запросила на зустріч з країною Небувалих звірів і автором книги про цю країну Наталією Веселицькою, автором і керівником проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”, координатором проекту Іриною Дживаго, малюком дракончиком Ластиком і головою художнього напрямку фестивалю художником Юрієм Дрюченко.

Зліва направо: Наталія Веселицька і Юрій Дрюченко.

Наталія Веселицька та Ірина Дживаго розповіли гостям заходу – дітям і дорослим – про те, що національною ідеєю у виконанні дітей і дорослих, учасників проекту, є по-перше, Україна як країна Здійснення Мрій, по-друге, країна обов’язково стане квітучим садом, бо воїни країни відстоюють свою землю і стережуть її кордони, дорослі, діти малюють і ліплять країну-сад і мають надію на те, що їх батьки збережуть їх світ і допоможуть зробити його краще.

Наталя Веселицька вручила пані Наталії три книги про Ластика, тому що у дракончика Ластика – символа української землі і аналога тризуба – три голови. Від Українського фонду культури ЦРБ Деснянського району отримала Подяку.

Подарунок для бібліотеки – книги про малюка-дракончика Ластика та його друзів – від автора Наталії Веселицької.

Учасників заходу привітала також і директор Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва Тетяна Овраз. Вона побажала присутнім творчого натхнення і успіхів у створенні ангелів-охоронців.

Відбувся виступ представника Вишгородського державного історико-культурного заповідника провідного наукового співробітника Вадима Перегуди. Пан Вадим вручив Тетяні Овраз, Наталії Веселицької, Ірині Джуваго пам’ятні подарунки – буклет заповідника та газету зі статтею про майстер-клас Наталії Веселицькою у Вишгороді до дня народження Кобзаря “Я люблю Україну – країна любить мене”.

Наталія Веселицька передала директору  Вишгородського державного історико-культурного заповідника Владі Літовченко подяку від Українського фонду культури.

Зліва направо: Тетяна Овраз і Юрій Дрюченка.

Подяки Українського фонду культури також отримали художники: Володимир Чепелик, Голова Національної спілки художників України і Юрій Дрюченка, Голова асоціації членів Національної спілки художників України  – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, голова художнього журі Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”.

Автор проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” Наталія Веселицька і координатор проекту Ірина Дживаго разом з Ластиком представили проект.

Член художнього журі Надія Сердюк привітала і нагородила дітей студії образотворчого мистецтва “КОЛОРИТ” дипломами фестивалю.

Зліва направо: Наталія Веселицька, Юрій Дрюченко, Надія Сердюк з Ластиком.

Далі в майстер-клас включилися діти і дорослі.

     

 

Майстер-клас пройшов успішно – народилося дерево Ангелів-охоронців.

Share This:

    Помилка бази даних WordPress: [Unknown column 'shares_count' in 'field list']
    SELECT shares_count FROM wp_huge_it_share_params LIMIT 1

">