Звіт — 31-03-2017: Тиждень дитячої книги триває: «Сад Любові та Радості» в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва та майстер клас «Святкова листівка «Метелик».

31-03-2017: Майстер-клас «Святкова листівка «Метелик» на виставці «Сад Любові та Радості» в Галерея мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва до Дня народження Ластика та його друзів.

Партнери проекту

Учасники виставки в Деснянській картинній галереї

31 березня 2017 року Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» відбувся другий захід в рамках Тижня дитячої та юнацької книги Деснянського району міста Києва на виставці «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій»: бабуся Ластика Надія Сердюк провела майстер-клас «Святкова листівка «Метелик» на виставці «Сад Любові та Радості» для дітей і дорослих в Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного Деснянського району м. Києва.

Велика вдячність пані Наталії Смагі за фоторепортаж з місця подій.

gallery wordpress plugin

За змістом книги Наталії Веселицької “Пригоди малюка дракончика Ластика та його друзів із країни “Небувалих звірів” метелик символізує перетворення чудовисьок Хряч в метеликів – чудову і радісну істоту. Якщо Хрячі наїдяться плодів саду Любові та Радості, то вони обов’язково перетворяться в метеликів, тільки кожна в свій час.

Приклади метеликів від Надії Сердюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share This:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.